Eximia ile bölgesel zayıflayan var mı?

selenselen

Yeni Üye
Üye
Eximia ile bölgesel zayıflayan var mı?
eximia
merhaba forum kısmında çok aradım ama eximia ile ilgili konu açılmamış sanırım açılmışsada bulamadım buraya konu açma gereği duydum araştırma içerisindeyim eximia ile zayıflayan var mı? bunu merak ediyorum bide eximia noter sonuçlu bir cihazmış çok söylentilerini duymaya başladım gerçekten işe yaradığını ancak burada seansına girmiş olan bayan arkadaşlarımdan öğrenebilecem ona göre bende paket almayı düşünüyorum cevaplarınızı bekliyorum...

Merhaba ilk kez dün denedim eximiayı..forumlarda okuduklarım yüzünden biraz ön yargılıydım ama gerçekten sonucu çok şaşırtıcı oldu. pek fazla su içmeden seansa girdiğim için ilk seans sonunda 4 cm incelmiştim..sabah uyandığımda şişliklerim de geçmişti vekarın bölgemde toplam 8 cm gittiğini kendi ölçümlerim sonunda gördüm.. inanamadım! beni gören herkes fark etti zaten noldu, naptın 1 günde dediler.. sıkılaşma da oldu..etlerim yumuşak değil yani. daha ilk seansta böyle olduysa sonunu düşünemiyorum. 3-4 seans daha girip daha sonra bacak ve kol için de girmeye karar verdim.. kesinlikle tavsiye ediyorum..gittiğim salon için ise ankara eryamanda bir salon ayrıca bilgilendirebilirim. cihazın güvenirliğinden de süphem yok çünkü zaten medicana, medicalpark gibi hastanelerde bile kullanılıyor. mail adresim: cucee_84@yahoo.com

Geri