Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar...

*LavinyA*

Yeni Üye
Üye
Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar...
muhteşem bir dua muhteşem dualar dua ey rabbim ile başlayan dualar nasib açma duası
Ey Rabbim!
cxza.gif

Gönlüme genişlik ver. İşimi kolaylaştır. Dilimdeki tutukluğu çöz. Tâ ki!.. sözümü iyice anlasınlar. Allah'ım sırlar semasının güneşi; nurların mazharı; Celâl dairesinin merkezi; Cemal feleğinin kudbu olan, Ehadiyete mensub Muhammed(asm) ın lâtif zatına salât ve selam eyle!

cxza.gif

Allah'ım! O’nun Sen’in katındaki sırrı ve O’nun Sana olan manevi Yâkınlığı hürmetine, korkumu emniyete çevir. Hatalarımı sil. Hüzün ve hırsımı gider. Benim destekçim ol. Beni benden alıp kendine götür, kendine Yâklaştır. Benliğimden geçmeyi bana nasib et. Beni nefsime meftun ve hislerimle perdelenmiş kılma. Bana her gizli sırrını aç.

cxza.gif

Yâ Hayyu! YâKayyum! Yâ Hayyu! Yâ Kayyum! Yâ Hayyu!Yâ Kayyum! Bana merhamet et. Ehli iman ve Talebe-i Kur'an’a merhamet et. Duamızı kabul buyur. Ey merhamet edenlerin en merhametlisi.! Ey Kerem sahiplerinden daha çok kerem sahibi olan Allah'ım!

cxza.gif

Yâ Rabbî! Yedi kebairi terk, beş farz namazı kılmayı, elden geldiği kadarda Sünneti Seniyye’ye uymayı sana söz veriyoruz. Yapmış olduğumuz günahları terk, Yaptığımızdan dolayı da pişmanlık duyuyoruz. Pişmanız! Pişmanız! Pişmanız!
cxza.gif

Yâ Rabbî! Şu derslerde ki füyûzat hürmetine! Hastalıklarımıza şifâ-i âcili, borçlularımıza hakkıyla edayı, gurbette olanlara hayırlı vuslatı, yolcularımıza emniyet ve selameti, dertlerimize devayı nasip eyle. Fakirlik hakirlik eleminden bizi kurtar! Son nefesimizde kelime-i şahadeti nasib eyle...amin...

cxza.gif

AMİNNN..

Cevap: Ey Rabbim! muhteşem bir dua.. okuyun arkadaşlar...

amin emeğine sağlık

Geri