Etiketler:
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.304
    Ödül Puanları:
    113

Ey Şanlı Askerim

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

asker, mehmetcik, hakkında, türk vatanı, askeri, şiirleri, resim, makale, yazıları buradan bulabilirsiniz

Okumalısınız bence..

< Konu Resmi..>

Dağlarda yaşar gerekirse Vatan için Ey Şanlı Askerim Sen Birtanesin! Sen Vurmuşsun Yüregime Mauzer Vız Gelir Bedenime.. Senin Sayemde uyuruz huzurla Mehmedim Canım benim… Asker Arkadaşı öLümüne Arkadaştır, öLüm Arkadaşı Can Arkadaşındır. Sesini Dünya Duysun Ey Askerim Türk miLLeti Durmaz Daima iLeri… Şafak Bitince Eve Dönüşünü beklerim Askerim.. Ne Hitler Verdik Ne Savaşlar Geçirdik Türkiye Cumhuriyetine Canım fena Türk Askeri Sen Çok Yaşa. her Askerin uLaşmak istediği O Mertebede Rahat uyu Askerim gece Nöbetinde Askerim Vatanı Korur Askerim Bize Bulaşan Düşmanları Nöbette Avlar Askerim. Geceleri Nöbet Tutarsın Vatan için Sabahları Eğitim Yaparsın ulus için Ey Askerim Vatanım benim. Askerim Canım benim Türk miLletinin Kalbi Sensin..

Ey Şanlı Askerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şanlı urfa gelenek ve görenekleri

şanlı urfa gelenek ve görenekleri

urfanın gelenek ve görenekleri urfa gelenek ve görenekleri şanlıurfanın urfa gelenekleri şanlıurfa ŞANLIURFA ÖRF-ADET-GELENEK-GÖRENEKLERİ Şanlıurfa çok eski bir yerleşim merkezidir. Târih boyunca pekçok millet ve medeniyetler bu bölgeye hâkim olmuşlarsa da; 11. asırdan bu yana bu ilde Türk-İslâm kültürü hâkimdir. EVLİLİK:...
  2. Şanlı urfa cesur

Şanlı urfa cesur

urfa cesur urfa cesur resimleri Firma: Şampiyon Hersekli Firma Gerçek Adı: Şampiyon Hersekli İthalat Turizm Ltd. Şti Yön. Kur. Başkanı / Sahibi: Metin Hersekli Genel Müdür: Atagün Ünsal Merkez Adresi: Babaeski Yolu 1.Km. Total Benzinliği Kat.1 / Kırklareli İletişim Bilgileri Tel 1: (212) 658 30 15 Tel 2: - Faks: (212) 658 30 19 Web: www.sampiyonhersekli.com.tr Büyük İstanbul Otogarı...
  3. Hotel Arte / Şanlı Urfa

Hotel Arte / Şanlı Urfa

Hotel Arte, ülkemizin tarihi ve kültürel mirası açısından zengin illerinden Şanlıurfa da merkezi konumu ve farklı mimari yapısı ile hizmetinize girmiştir. Modern otel konsepti baz alınarak tasarlanmış olan Hotel Arte, farklı dış ve iç mimari yapısı ve bulunduğu konum itibarı ile GAP'ın başkentinde ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Hotel Arte, her biri kendine özgü bir biçimde tasarlanmış 33...
  4. Ey Ey Yavrularım İlahisi

Ey Ey Yavrularım İlahisi

giyindir kuşandır bayram gününde ey ey yavrularım yavrularım sana emanet ilahisi ilahisi dinle ilahi ey ey yavrularım sana emanet gözlerimin yaşı akıp durmasın yalvarım öksüzlügü bildirme arada boynunu büküp durmasın imanın ufacık körpe kuzular degişmezmiş kaderdeki yazılar ac koymaha kemiklerim sızılar kara toprak beni sıkıp durmasın onlar hediyemdir sakla yanında ne olur mezarım göster...
  5. Ey hayat ...

Ey hayat ...

EY HAYAT EY HAYAT Ey Hayat! Bütün öfkem sana bilesin!Bu damarı çatlayan ar senin Günahını benim kanımda arama!... En fazla sen gibi en az sen kadar bu ömrüm Adadığım adaklar dünlere Yarın gözlerine yazılmış güzel bir şarkı gibi Sensiz dinlersem bil ki gözlerini unutmadım... Ne çok direndim oysa Cevabını bilmek sorunun can yakıcı ağırlığını hafifletmiyormuş Zaman sadece bir süs...

Sayfayı Paylaş