Eylem Aktaş Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler

TİTAN

Forum Okuru
Eylem Aktaş Hayatı Hakkında Biyografik Bilgiler
eylem aktaş kimdir

eylem aktaş hayatı
Sevgili melekler, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adını Feriha Koydum, Bir Çocuk Sevdim gibi diziler başta olmak üzere pek çok diziye beste ve vokal yapan başarılı sanatçı Eylem Aktaş hayatı ile ilgili bilgiler veriyoruz sizlere..eylem_aktas-7d.jpg
Eylem Aktaş, Batman’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Batman da, lise ve üniversiteyi İstanbul’da bitirdi. Pera Güzel Sanatlar lisesi, şan bölümünü okudu. Burada çeşitli konserlerde yer aldı. 2004 yılında İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı, Ses Eğitimi T.H.M bölümünü kazandı. Burada beş senelik eğitimini tamamlayan sanatçı çok sayıda Kürtçe ve Türkçe albüme vokal yaptı.

2006 yılında yayınlanan Hatırla Sevgili dizisinde seslendirdiği şarkılarla iyi bir çıkış yakalayan sanatçı, Kurşun Yarası, Yemin, Ihlamurlar Altında, Gece Sesleri, Yersiz Yurtsuz, Asi, Kasaba, Bu Kalp Seni Unutur mu, Gönülçelen, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Adını Feriha Koydum, Bir Çocuk Sevdim, dizilerinde yer alan vokalleri, besteleri ve seslendirdiği çeşitli şarkılarla geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı. Ayrıca Unutulmayanlar, Acı, Sonsuz, Dilberin 8 günü, Kayıp Özgürlük filmlerinde vokaliyle yer aldı. Gönülçelen dizisinde Tuba Büyüküstün’ün oynadığı Hasret karekterinin şarkılarını seslendirdi.Halen müzik çalışmalarına devam etmektedir.
 
Üst