Etiketler:
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83

Eylem Feslikan şarkısı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar.
    Eylem'in Feslikan isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar.

< Konu Resmi..>

Sensin Benim Canım Tatlı Sevgilim
    Sensin Benim Canım Tatlı Sevgilim

Sen Gönlümde Açan Feslikan Çiçeğim Sen Gönlümde Açan Feslikan Çiçeğim

Yar Seni Görünce Oynar Yüreğim
    Yar Seni Görünce Oynar Yüreğim

Eylem Feslikan şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eylem Helal Olsun Şarkı Sözü

Eylem Helal Olsun Şarkı Sözü

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Helal Olsun isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Bir yara gibi açık senin bendeki yerin Sarmadım bile, bile sızlıyor geceleyin Sanki tüm yükünü geçmişin geleceğin Topladım yine sabah edeceğim Bu saatlerden sonra açılır bu defterler Geceler iflah olmaz feda olsun Beni kendimden aldın...
  2. Eylem – Aşkım Diye Bağırırım şarkı sözleri

Eylem – Aşkım Diye Bağırırım şarkı sözleri

eylem 2011 Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Aşkım Diye Bağırırım isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Ooo oo o, Aa a Aşkıım. Yokki senden ayrı kalmak gibisi, Acısı içimde yanar herzaman, Gitmesen başkası yapsın işini, Sen hep kal yanımda… Hem seni hemde güldüğümüz şeyleri, Görmeden saatler geçmes yarına, Seni üzmem...
  3. Eylem Yana Yana Şarkı Sözleri

Eylem Yana Yana Şarkı Sözleri

Eylem, 2011 albüm, 2011 şarkıları, şarkıları, şarkı sözleri, sözleri, burada arkadaşlar. Eylem'in Yana Yana isimli şarkısının sözleri burada arkadaşlar. Yana yana… Yana yana… Yana yana Yana yana… Yana yana… Yana yana Tepe taklak baş aşağı oldu her şey bir anda Engeller beni aştı her yeni çıktığım yolda Tepe taklak baş aşağı oldu her şey bir anda Engeller beni aştı her yeni çıktığım yolda...
  4. Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

Eylem''Hayat Devam Eder'' Şarkı Sözleri

eylem, hayat devam eder, şarkısı, sözleri, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler HAYAT DEVAM EDER-EYLEM Bazen senli düşler kurdum öyle bağlandım Bazen zincir oldun ayaklarıma dolandın Bazen yara açar bazen savar geçer Olan olur biten biter hayat devam eder Şimdi bu tümsekli yolun çukurundayım Ben tırmandıkça geride kalır güller Karşılaşırsak sor ki pişman mıyım Olan olur biten...
  5. Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri

Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri

Eylem Aktaş Beni Unutma sözleri Eylem Aktaş Kan Damlar Yüreğime şarkısı sözleri Merhaba Melek'ler ve Eylem Aktaş hayranı oaln tüm ziyaretçiler, sizler için bu yazımızda Eylem Aktaş'ın Beni Unutma adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz :) Kan damlar yüreğime Gözlerine haram değerse Gül teninde günah gezerse Günün birinde Eller ayırsa, yollar kapansa Sol yanımda senin aşkınla...

Sayfayı Paylaş