eylül 2011 Anneleri buraya

evinim

Yeni Üye
Üye
eylül 2011 Anneleri buraya
eylül 2011 anneleri 2011 eylül anneleri de doğum yapacaklar
selamm ben 7 haftalık hamileyim...
doğum eylül de inş.
:sigarayok:

eylül annesi

bende 9. haftadayım ve kısmetse inşallah eylül de doğacak melegim.

selammm

bende eylülün 7 si veya8 gibi doğum yapıcam 18 haftalık hamileyim bi kızım olucak sabırsızlıkla bekliyorum bütün odak noktam o bi kaç kez hareketlerini hissettim ama bi kaç gündür pek hissedemiyorum canım ona sıkıldı 20. haftaya kadar sık olarak hisetmemek normalmiş ama anneyiz sonuçta ilk bebeğimde olduğu için çok pimpirikliyim karnım biraz çıktı çok mutluyum allhım dileyen ve isteyen herkese nasip eder bu eşi benzersiz duyguyu...

çok sevindim bende eylülde doğum yapıcam inş. 7 veya 8 gibi çok heyecanlıyım nasıl yapacaz die azcık korku var da :D

bende eylülün 7 si veya8 gibi doğum yapıcam 18 haftalık hamileyim bi kızım olucak sabırsızlıkla bekliyorum bütün odak noktam o bi kaç kez hareketlerini hissettim ama bi kaç gündür pek hissedemiyorum canım ona sıkıldı 20. haftaya kadar sık olarak hisetmemek normalmiş ama anneyiz sonuçta ilk bebeğimde olduğu için çok pimpirikliyim karnım biraz çıktı çok mutluyum allhım dileyen ve isteyen herkese nasip eder bu eşi benzersiz duyguyu...

benimde kızım olacak.. doğum eylülde olduğu için ismini eylül koymayı düşünüyorum...
karnımda birazcık çıktı, çok mutluyum...
17. haftaya giriyorum hareketlerini hissetmedim daha biraz tedirginim ama 4 buçuk aya kadar sabret diyorlar

selamlar

bende eylül annesi olacağım ismi de şimdiden belli: eylül duru:) sabırsızlıkla doğacağı anı bekliyorum şu an 21 haftalık olduk zaman hızla geçiyor. yalnız dün detaylı ultrason yaptırdık kalp kapakçığında kireçlenme görüldü doktorum zamanla geçer dedi ama ben yine de çok üzüldüm sizlerden böyle bişeyle karşılaşan var mı

oğlumm

Benim oğlum olacak inşallah doğumumda eylül 8 o günü sabırsızlıkla bekliyorum şimdi 23 haftalık hamileyim müthiş bi duydu RABBİM isteyen herkese nasip etsin

slm kizlar ben de yilbasi sabahi hamile oldugumu ögrendim bu ikinci cocugum kendimi cok karisik hissediyorum hem sevinc hem hüzün hormonlardanmi acaba cok karisigim bir bucuk senedir olmuyordu cok istemistim bu ayda aman olmaz zaten dedim oldu sasirdim!!!!

Geri