Eylül Ayı Aslan Burcuna TAROT Açılımı

handanca

Daimi Üye
Yönetici
Eylül Ayı Aslan Burcuna TAROT Açılımı
aslan tarot
Aslan
web_leo.jpg

EYLÜL AYI-ASLAN BURCU:
Birden fazla sorunlarla uğraşmak hem zamanınızı alıyor hem de sağlığınızı etkiliyor.
Bazen yaşadığınız mutluluğu bile sahte sanıp sevinemiyorsunuz. Esrarengiz bir kişiliğiniz var.

Hep büyük işler başarmak peşindesiniz. Çevrenizdeki bazı insanların gerçek yüzünü gördükçe de tek başınıza kalıp yine yolunuza devam ediyorsunuz.

Bu ay içinde katılacağınız bir davette kendinizi fark ettirecek ve uzun süredir görmediğiniz arkadaşlarınızla da karşılaşacaksınız. Spor yapmanızda fayda var. Bazı yerleriniz hoşunuza gitmiyorsa en iyi çözüm bu olabilir.
Bir iş olanağı haberide gelebilir. Beyninizden geçenlerin olması yüksek. Kalbinizi dinleyin ve kararınızı ona göre verin.

Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin.Şuan yavaşlama dönemi ama yükselmeniz döneminiz yakında.

Sağlık olarak, Kalp ve sırt bölgeleri hassastır. Dengeli bir yaşam, aşırı yorulmamak ve üzülmemek sağlıklı kalmaları için çok önemlidir. Sırt, adele ağrıları, omurga ve bel kemiği rahasızlıkları olabilir. Moral bozukluğu sağlık direncini azaltır.

Bünyeleri güçlüdür. Fakat hasta olduklarında ilgi isterler. Güçlü bünyeleri ile çabucak ayağa kalkarlar. Hastalıklara en dayanıklı burçtur.

ASLAN MELEĞİ;

Aslan MELEĞİ mağrur, kendine güvenen,dürüst,cesur ve iyi niyetli yapısıyla dikkat çeker. Dürüstlük aslan MELEĞİ için fazlasıyla önemlidir. Karşı tarafın yalan söylediğini fark ettiği anda ondan soğur ve uzaklaşır.

Aslan MELEĞİ rol yapmayı ve farklı görünmeyi sever. Bu ona oyun gibi gelir. İnsanları dişiliğinden ziyade sempatik yaklaşımı ve hoş sohbetiyle etkiler. Canlı,enerjik ve neşelidir.

Değişik insanlarla tanışmaktan ve onlarla dostluk kurmaktan fazlasıyla zevk alır. Fakat dostluk kurduğu insanları özenle seçmeye gayret eder. Herkesle yakınlaşmaktan hoşlanmaz. İyi niyetlinin suistimal edilmesinden hoşlanmaz.

Aslan MELEĞİ bağımsızlığına düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Kendine fazlasıyla güvenir ve gururludur. Çalışmaktan büyük keyif alır ve iş konusunda oldukça başarılıdır.

Aslan MELEĞİ kadını cömert ve bir o kadar da savruktur. Kolay kolay para biriktiremez, çünkü süsüne ve giyimine fazlasıyla para harcar. Her şeyin en iyisini sever.

Aslan MELEĞİ evine bağlı ve eşine sadıktır. Ayrıca çocuklarına da fazlasıyla düşkündür. İçindeki emretme duygusu nedeniyle oldukça sert ve disiplinli bir yapı sergileyebilir.

*Aslan burcu anneleri Kişisel gelişim ve hayatta belirli bir yer edinmek için çabalayacaklar.

Sevdikleri: Hayal kurmak, cesaret, cömertlik
Hoşlanmadıkları: Bir köşeye çekilmek, kaybetmek,
Son sözü: Emeğe saygı.

NOT; YORUMLAR TARAFIMDAN YAPILMIŞ OLUP, BURÇ ANALİZLERİNDE İSE ASTROLOJİK KİTAP VE İNTERNETTEN FAYDALANDIM.

Cevap: Eylül Ayı Aslan Burcuna TAROT Açılımı

kelimesi kelimesine harfiyen noktasıyla çok doğru bazılarını yaşıyorum hala ve eylül ayına giriyoruz demekki tam anlamıyla doğru:)

handan'cım süper ötesi yorumlamışsın helal olsun diyorum + repler sana kurbannn olsunnn :D:D

Selam arkadaşım
Biraz adminim gibi konuşmuş olucam ama

kelimesi kelimesine harfiyen noktasıyla gerçekten beni ve duygularımı anlatmış yazmışsınız..
Emeklerinize sağlık teşekkürler

gerçekten bu kadar mı bana uyar yazdıkların eline sağlık çok dğru tespitler

Bazen yaşadığınız mutluluğu bile sahte sanıp sevinemiyorsunuz.

Geri