1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    369
    Ödül Puanları:
    83

Ezel hayranları burayaa :)

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Ezel hayranları burayaa :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kızlarrrr burayaa

kızlarrrr burayaa

askılı bulizler mini etekler çantalar&cüzdanlar converse ayakkabılar...
  2. Ezel [ ShowTV ]

Ezel [ ShowTV ]

ezel oyuncuları ezel oyuncular oyunculari ezeldeki oyuncular cansu dere estetiksiz hali Genç kızların sevgilisi yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalioğlu ve mankenlikten oyunculuğa transfer olan Cansu Dere'nin başrolünde oynadıkları yepyeni bir dizi başlıyor...Bakalım izleyicilerden tam not alabilecekmi... Dizinin Genel Konusu Herkes birini sever ama her ihanet, sevgiyle başlar... Önce Ömer...
  3. Ezel

Ezel

Ezel'İn reytingini bilmiyorum ama ben çok beğenerek izliyorum. Takip eden var mı başka?
  4. Aşerenler burayaa

Aşerenler burayaa

gebelikte aşerme nedir nasıldır nelere aşerme olur en fazla neye aşerilir hakkında genel bilgiler burda melekler ah ah bu hamişlerin aşerrmesi hiç bitmiyor melekler hergün chatbox da şunu istedi canım bunu istedi deyip duruyorlar:D:D onların korkusuyla yemekten bile bahsedemez oldukk:D:D ama olsunn iyikide hamişler iyikidee aşeriyolarr şimdi hamiş meleklerinn neye aşerdiğini canlarının ne...
  5. Kayahan'dan Hayranlarına Mesaj Var!

Kayahan'dan Hayranlarına Mesaj Var!

kayahan sağlık durumu, kayahan haberleri, kayahan sağlığı Sevgili melekler, daha önce iki kez yendiği kanser hastalığıyla yeniden boğuşmaya başlayan müzisyen Kayahan, sevenlerine bir mesaj gönderdi. Kemoterapi gören sanatçı, moralinin iyi olduğunu ve kendine çok iyi baktığını söyleyerek sevenlerine mesaj yolladı: “Kendime çok çok iyi bakıyorum. Moralim yerinde. Sağ olsunlar dostlarım da...

Sayfayı Paylaş