1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ezici Sözler 2012

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ezici Sözler 2012
    Selam millet sizden Ezici Sözler istiyorum ama 2012 yılının sözleri olsun yani yenisinden olsun lütfinnn

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ezici Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalnızlık Sözleri 2012

Yalnızlık Sözleri 2012

2012 Yanlızlık Sözleri En güzel Yanlızlık Sözleri 2012 2012 yalnızlık sözleri kısa mesajları Sizlere daha doğrusu ben gib iyanlızl olan meleklere yanlızlık sözleri vermek istiyorum. Erkeğim kayıtta olamıyorum sitenize barime böyle paylaşımda bulunayım. İşte karşınızda Yalnızlık Sözleri ve mesajları ♥ Issız bası bos deryada gezıyorum. Yalnızlıgın adını senın adının yanına yazıyorum,...
  2. Acı Sözleri 2012

Acı Sözleri 2012

acı sözler 2012 acı sözler kısa acı sözleri acı sözleri kısa facebook sözleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Hayat bu, kimi zaman çok acımasız olabiliyor melekler :) İnsanoğlu ise arsız , içi bir gün yanıyor, iki gün yanıyor, alışıp gidiyor. Ancak bazen duygularımızı herkesin bilmesini istiyoruz ve bu iş için sosyal paylaşım ağlarını ya da msni kullanıyoruz. Daha önce forumumuzda...
  3. Teklif sözleri 2012

Teklif sözleri 2012

Teklif sözleri 2012 olsun kısa anlamlı yada facebook ta paylaşılmış olanlarda olabilir. Bir kız var da teklif edeceğim işimi şansa bırakmak istemiyorum teşekkürler.
  4. 2012 Ezici Sözler kısa

2012 Ezici Sözler kısa

2012 Ezici Sözler kısa Ezici Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler, sizlere yılın en yeni ezici sözlerini sunuyoruz ister facebook sayfanızda kullanın, isterseniz de msn iletinizde :) Aşkı bilmiyorsan taşıma o yüreği bırak elimi anma ismimi. Sevmek senin neyine? Bırak kalbimi artık uğraşma benimle, kalbini kırarken inan hiç çekinmem seslenirim abime Değer verdiklerim utanmadan...
  5. 2012 Kırgınlık Sözleri

2012 Kırgınlık Sözleri

Kırgınlık Mesajları 2012 2012 Kırgınlık Sözleri Kalbinizi kıranlara, telefonlar ya da Facebook sayfanızdan, olmadı msn iletisinden kırgınlık içeren sözler mi göndermek istiyor sunuz? O halde doğru yerdesiniz. Çünkü biz bu yazımızda kırgınlık mesajlarını paylaşıma sunuyoruz Melek'ler:) Hayata Dair Amaçlarım içinde uğraşırken Her Sözünde Kırgınlıklar içinde Yüzdüm Ateş Gibi Yanıyor içim,...

Sayfayı Paylaş