Facebbokta Arkadaş Listesini Görmek İstiyorsanız..l

T

TİTAN

Forum Okuru
Facebbokta Arkadaş Listesini Görmek İstiyorsanız..l
Facebookta Arkadaş Listesini Görebilirim


Facebookta Gizlenen Arkadaş Listesini Görme
Sevgili facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz, facebookta arkadaş listesini nasıl görebilirim diyorsanız bu sayfamızda anlatacağımız
Facebookta Gizlenen Arkadaş Listesini Görme bilgileri işinize yarayacaktır. Ayrıca bir önce ki konumuzda da facebook arkadaş filtreleme ile ilgili bilgiler bulunduğunu da hatırlatalım. :)


face_2-33c.jpg

Facebook hesabı olan bir arkadaşınızın arkadaş listesini görmek istiyorsunuz. Fakat arkadaş listesinin sadece kendisi görebileceği şekilde ayarlamış. O kişinin arkadaş listesini görmek için;

O arkadaşınızın bildiğiniz bir arkadaşının profiline girin. O arkdaşının adıyla bir çakma facebook hesabı açıyorsunuz. Görünen bilgilerini girmeniz ve profil resmini aynı yapmanız bu işlem için yeterli. (arkadaş listesinin görmek istediğiniz kişi her şeyden habersiz sizi kabul edecektir, çünkü aklına böyle bir şey gelmesi çok uzak bir ihtimal.)

Başka hiç kimseyi bu çakma hesapa eklemeden, anasayfa yapıp, sol kısımda bulunan "arkadaşlarını bul" sekmesine tıklıyoruz. Orada tanıyor olabileceğiniz tüm kişiler arkadaş listesini görmek istediğiniz arkadaşınızın arkadaşlarıdır.
 
Üst