Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?

Uzman SühaN

Administrator
Facebook 30 Gün Engeli Nasıl Kaldırılır?
Facebook’ta 30 gün engeli aldıysanız aşağıdaki adımları takip ederek engeli kaldırtabilirsiniz

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: info@facebook.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili disabled@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa privacy@facebook.com adresine mail atabilirsiniz.

5.png

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; appeals@facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise help@corp.facebook.com adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise warning@facebook.com adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet yukarıdaki mail adresine şunu yazıp mail atınız

PHP- Kodu:

Merhabalar,

Sayın yetkili kural ihlali yapmamama rağmen, 30 gün boyunca beğeni yapma ve yorum yapma engeli aldım.

Her hangi bir spam olayına karışmadım, lütfen hesabımdaki engeli kaldırınız.

Arkadaşlarıma listemde olan insanlara mesaj atamıyorum.

Bu nasıl bir saçmalıktır en yakın arkadaşıma mesaj atamıyorum profilde ekli olmasına rağmen.

Yeni profil resmi paylaştıktan sonra 30 gün engel yedim ya böyle saçmalık varmı !!

Yorum yapamıyorum & Beğeni yapamıyorum & Mesaj Atamıyorum & Şaka Gibi !!

Lütfen bu engeli kaldırınz.

Geri