Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Aramalarında Artık Gizlilik Yok!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook arama ayarları, facebook arama gizliliği, facebook arama

Sevgli melekler, facebook kullanıcılarının canını sıkacak bir haberimiz var. Artık facebook sayfanızda aramalarda bulunamaması için kullandığınız gizlilik olayı ortadan kalktı. Facebook yönetimi tarafından yapılan resmi açıklamada Gizlilik özelliklerinin kısıtlanacağı açıklandı.Ayrıca aramalarda listede isminin görülmemesini isteyen kişilerin uyguladığı gizlilik ayarları kaldırıldı.

< Konu Resmi..>

Facebook Aramalarında Artık Gizlilik Yok! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook artık Türkçe!

Facebook artık Türkçe!

Facebook artık Türkçe! Popülerliği gün geçtikçe artan arkadaşlık sitesi Facebook artık Türkçe de kullanılabiliyor.. Türkiye'de on binlerce kullanıcısı bulunan Facebook, Gökhan Çeliker isimli yazılımcı tarafından geliştirilen bir eklenti sayesinde artık Türkçe olarak da görüntülenebiliyor. Boğaziçi Üniversitesi öğrencisi Çeliker'in Internet Explorer'a altenatif olarak görülen Firefox...
  2. Yok artık!!!

Yok artık!!!

Yok artık dedirtecek bir olayı sizlerle paylaşmak istiyorum hanımlar Garip olayın yer aldığı yer japonya da bir hapishane ve içeri giren mahkumların bile dışarı çıkmak istemiyecek türden bir hapishane sebebine gelince sizde şimdi resimlere baktığınızda hak verecek aynı benim gibi yok artık!!! diyeceksiniz:)
  3. özlüyorum ama yoksun artık

özlüyorum ama yoksun artık

ÖZLüYoRuM SeNi...aMa...YoKSuN ArTıK... Yoksun iste, öLümüne özlemini çekiyorum simdi. Gittin, hayatimdan düsLerimi, aniLarımi sarsarak ve tekmeLeyerek kaLbimin kapiLarini ardina kadar... BiLki yagan yagmura, açan günese aLdirmiıyorum artik.... GünLerin tadi yok, suLar da akmiyor. Göçüp gitti uzak diyarLara sevgi kusLarim... YagmurLa da konusmuyorum artik, derdimi de anLatmiyorum nehirLere....
  4. Facebook Duvar Gizlilik Ayarları Burada!

Facebook Duvar Gizlilik Ayarları Burada!

facebook duvar gizlilik ayarları nasıl kapatılır ne yapmam lazım duvarıma başkaları yazmasın anlatımı açıklaması ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook modası her geçen gün artarak hızla yayılıyor melekler :) Buna bağlı olarak ta bu paylaşım ağının püf noktalarını pek çok kişi merak ediyor ve araştırıyorlar.Daha önce sizlere forumumuzdan facebook sohbet geçmişini temizleme ve facebooku...
  5. Facebookta gizlilik

Facebookta gizlilik

Arkadaşlar facebookta sinir olduğum bir şey var, bu da yaptığım her yrumun, beğendiğim her fotoğrafın ve sayfanın anasayfada görünmesi.Bunu nasıl önleyebilirim?

Sayfayı Paylaş