1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Facebookta Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

facebook kişi engelleme nedir nasıl yapılır ayarları yapılışı ile ilgili bilgiler burada melekler Facebookta birini engellemek o kişiyle aranızda ki tüm iletişimi karşılıklı olarak kesmeniz demektir melekler :).Daha önce forumumuzda facebook duvar gizlilik ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bilgiler sunmuştuk sizlere.Şimdi de facebook kişi engelleme nasıl yapılır,sizleri bilgilendirmek...
  2. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.
  3. facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

Merhaba kızlar. Almayın dedim dedim en sonu ben de bir face hesabı aldım ama henüz tam çözemedim.Fotoğraf etiketleme işi nasıl yapılıyor?
  4. Facebook'ta Dürtme Nasıl Engellenir?

Facebook'ta Dürtme Nasıl Engellenir?

facebookta dürtme, facebokta dürtme engelleme, facebook dürtmeyi nasıl engellerim Sevgili melekler, facebook kullanıcıları için faydalı olacağına inandığımız bir konuda sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Facebook kullanıcılarının en çok rahatsız olduğu konulardan bir tanesi dürtmelerdir. Son yapılan facebook değişikliğine kadar sorunsuz olarak dürtme engelleme yapılabiliyorken artık eliniz...
  5. Facebook Dürtmeleri Nerede?

Facebook Dürtmeleri Nerede?

facebook dürtme, face dürtme, facebook dürtmeleri nasıl görürüm Sevgili melekler, yaptığı yenilik ve güncellemelerle kullanıcılarına hizmet veren Facebook, çok meşhur olan dürtme özelliğini ön plandan arka plana çekti. Pek çok kullanıcının rahatsız olduğu "Dürt" özelliği tamamen kalkmadı ama en azından gözlerden uzak bir yere atıldı. Eğer halen arkadaşlarınızı dürtmek ve sizi...

Sayfayı Paylaş