Facebook Duvar Sözleri Duvar Yazıları

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
M

Misafir

Forum Okuru
Duvar Yazıları Facebook

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook duvarınızda arkadaşlarınızla paylaşlacağınız çok gü<el Facebook duvar yazılarını sizlerle paylaşıyoruz.

face1-15b.jpg

Mutluluğun Güzel Yanı Paraya İhtiyaç Duyulmadan Da Elde Edilebilmesidir

Düşlerim gibi karardı gözlerim umutmu bıraktılar ki hayata güleyim.

düşündüğün kadar karmaşık,, öğrendiğin ve gördüğün kadar çirkin,bildiğin kadar zor,vefan kadar nankör,sevdiğin kadar sevgisiz,inceliğin kadar kaba,,nasıl birşey bu?

Onu beklemeyi ne zaman bırakacaksın? -Geldiği gün

Üç günlük dünyanın üçünçü gününe , gelmiş gibiyim.

Sevgili facebook, tanıyor olabileceğim gereksiz insanları göstereceğine, tanışabileceğimiz yalnız insanları göstersen çoh sevaba girersin yeminle

Klavyedeki boşluk tuşu gibisin , çok yer kaplıyosun ama boşsun işte..

Hálà yanlızsan henüz tanışmadık demektir

yuvarlanıpta bizi bulamayan tencereye yazıklar olsun

Bir çay doldur hayatim kadar koyu olsun seker atma içine derdim kadar acı olsun çıkar kaşığı içinden benim gibi yanlız olsun :)

İnternetin Sınırsız Olabilir, Ama Zamanın Sınırsız Değil... Ömür Kotan Her An Dolabilir...

erkek olmak ilahi bir mecburiyettir. Adam olmak o mecburiyetin hakkını verebilmektir

Hissediyorum öyleyse varım.

İnsanlar konuşur aptallar gürültü yapar!

Gülerken herkes eşlik eder ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın

Benim Her Bir Parçam BiriLerini Yaşatırken Ellerimi Taşıyan Kişiye Ellerim aşk Mektubu Yazmasını Öğreticek...

İşi olmayan giremez.İş ve İşçi Bulma Kurumu

Biliyorsan konuş örnek alsınlar bilmiyorsan sus adam sansınlar.

Hakkımı aradım meşgul çıktı.

Babama değerimi sordum; dünyalar kadar dedi. dünyanın değerini sordum; beş para etmez dedi .

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Bitkisel hayata girdim maksat yeşillik olsun

Çocuk gözlerın anlamaz benı..Kayar hayatım ellerınde bır yıldız gıbı..Sendılek tutarsın..

Küfür şeytana yakışır, tövbe insana. Aşk kadına yakışır, Sevmek ADAMA… Seveceksen ADAM GİBİ SEVECEKSİN!… Ya da defolup gideceksin!

Gönül kimi severse aşk onda güzeldir, başkasında kâr etmez!

Biz hiç beceremedik sevmeyide terk etmeyide, aşk kokan dudakların karşısında direnmeyide…. Değmesin ellerimiz buluşmasın bu gözler, yine erir gideriz unutulur yeminler…

Ey sevgili gönülden neler geciyorken elden hicbirsey gelmiyordu. Bende sadece seni sevmekle yetindim…

Kimseyi kırmayayım diyorum,
Bir de bakıyorum kendim paramparçayım..

Bunca yaşadıklarınıza rağmen, eğer hala yalnızsanız,Allah sizi birilerinden koruyor demektir.

Öyle bir sihirbazsın ki beni bile kaybettin.

AŞK; Abdest gibidir, Şüpheye düşersen bozulu

Sabır kara bir dikeni yutmak, diken icini parcalayıp gecerkende hic ses cıkarmamaktır.

Sabrımı zorlayan, gazabımla tanışır!

Karsı karsı dururken yüzüne hasret kaldım.. Al beni kıyamam seni…

Derdi Dünya olanın Bi Dünya derdi olur..

Umudunu yitiren kişinin hayatını yitiren kişiden tek farkı NEFES ALMASIDIR.

Biz İNSAN lar öyle varlıklarızki, bazen melekler üzülüyor -biz neden insan olarak yaratılmadık? diye… Bazende şeytan bile şükrediyor -iyiki insan değiliz-diye..

Kadının şeytanla işbirliği bundan 10bin yıl önce Adem(a.s)in elmayı yemesiyle başladı.Günümüz erkeklerinin ayvayı yemesiyle devam ediyor..

Geri