Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook felaket sayfası

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta büyük afetlerde kurulan Disaster message board isimli bir sistem vardı bunun hakkında bilgi var mı ne işe yarıyordu bu ?

Facebook felaket sayfası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Felaket...

Felaket...

Erkek, avlanmayı buldu, silahı icat etti, Kadın avcılığı buldu, kürkü icat etti… :) Erkek, renkleri buldu, boyamayı icat etti, Kadın, boyamayı buldu, makyajı icat etti… :parfum: Erkek, tarımı buldu, yemeği icat etti, Kadın yemeği buldu, diyeti icat etti… :yemek: Erkek, konuşmayı buldu, sohbeti icat eti, Kadın, sohbeti buldu, dedikoduyu icat etti… :gossip: Erkek, dostluğu buldu, aşkı icat...
  2. Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

Facebook giriş sayfası açılmıyor ne yapmalıyım

facebook giriş sayfası facebook giriş sayfası açılmıyor Arkadaşlarım benim evdeki bilgisayardan o kadar deniyorum olmuyor bir türlü bu facebook giriş sayfasını açamıyorum. Acaba bir yerde hatamı yapıyorum
  3. Facebookun en çok beğenilen sayfası

Facebookun en çok beğenilen sayfası

Kızlar facebokun en iyi ve en çok beğenilen sayfası hangisi bilginiz var mı ?
  4. 2011 Facebookun En Beğenilen 10 Sayfası

2011 Facebookun En Beğenilen 10 Sayfası

2011 facebook en beğenilen 10 sayfası hangileri nelerdir en beğenilen facebook sayfası listesi ile ilgili bilgiler burada melekler İnternetti ,msndi derken artk herkesin bir facebook hesabı var melekler :) En gencinden en yaşlısına facebookmaniaların günden güne arttığı günümüzde benim gibi bu garip çılgınlığa direnenlerin sayısı da az değil :D:D ''Neden senin face hesabın yok?'' diyenlere...
  5. Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası

Facebook Aziz Yıldırım sayfası Aziz Yıldırım Facebook hayran sayfası Spor gündemine bomba gibi düşen şike davası nihayet aylarsonra başladı melekler. Fenerbahçe camiasının yakından takip ettiği davada Aziz Yıldırım dün ilk defa savunmasını yaptı. Tüm Fenerbahçe camiasının büyük bir merakla izlediği dava ile ilgili olarak Aziz Yıldırım Facebook Hayran Sayfası oluşturuldu. Sizler de bu...

Sayfayı Paylaş