Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN *Melekler Mekanı*

  Kayıt:
  21 Eylül 2012
  Mesajlar:
  14.147
  Beğenilen Mesajlar:
  1.646
  Ödül Puanları:
  113

  Facebook İçin Kapak Resmi Boyutu Ayarlama Bilgileri

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Bu konu; facebook kapak resmi boyut ayarlama konusunda bilkgiler vermektedir.  Sevgili melekler, en güncel sosyal paylaşım ağı olan facebook yeni yaptığı düzenlemeyle facebook zaman tüneli hizmetini hayata geçirdi. Pek çok kişinin beğenmediği bu uygulamaya da herşeyde olduğu gibi zamanla alışıldı ve uygulamada ki keyifli ayrıntılar kullanıcıların hayli hoşuna gitti.
  Uygulama dahilinde yüklenen kapak resimleri ile daha da renklenen facebook sayfaları için bir kullanım kolaylıkı bilgisiyle sizlerleyiz bu sayfamızda. Dilediğiniz kapak resmini kırparak tam profilinize göre kapak resmi şeklinde kullanabilirsiniz. Nasıl mı ? İşte ayrıntılar...  [​IMG]  Son zamanlarda kapak resimleri baya gündemde peki kapak resmin boyutu kaç olmalıdır?Aslında boyutunun pek önemi yok çünkü kapak resmini yüklediğinizde istediğiniz şekilde ayarlayarak kırpabilirsiniz.

  Ama boyutunda ayarlayarak kapak resminizi daha iyi ayarlayabilirsiniz.Kapak resmin boyutu en iyi şekilde: En: 851 Yükseklik: 317 ( 851×317 ) Piksel ideal olarak en iyi şekilde kapak resminizi ayarlayabilirsiniz.

  Şu an açtığınız facebook profileri zaman tüneli olarak açılmakta, Ancak eski facebook profiller daha zaman tüneli uygulamasına geçmedi. En yakın zamanda tüm profiller zaman tüneline geçecektir. Profil kapak resminizin boyutu da aynı olacaktır.
   
 2. gell aşkımm ohhh

  gell aşkımm ohhh Forum Okuru


   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Kasım 2015
Facebook İçin Kapak Resmi Boyutu Ayarlama Bilgileri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

  Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

  Facebook Kapak Yapma Facebook Kapak Resmi Yapma Facebook kullanıcısı meleklerimize bu konumuzda nasıl kapak resmi yapacakalrını izah edeceğiz :) Upload photo yazan yerden profil resminizi yüklüyorsunuz. Upload background yazan yerden arka kapak remini yüklüyorsunuz. Araç kutusu soldaki araçlar yukarıdan aşağıya sırasıyla: Ok işareti, Silgi, Fırça, Dikdörtgen kare şekil...
 2. Facebook İçin Yazılı Zaman Tüneli Kapakları

  Facebook İçin Yazılı Zaman Tüneli Kapakları

  Yazılı Kapak Fotoğrafları Zaman Tüneli Yazılı Kapak Fotoğrafları Facebook zaman tüneli pek çok kişi tarafından beğenilmese ve istenmese de kullanımından memnun olanlar da az değil melekler :) Biz de bunu düşünerek zaman tüneli kapakları paylaşmaya devam ediyoruz ve bu konumuzda yazılı kapak fotoğrafları ile karşınızdayız :)
 3. Facebook kapak fotoları boyutları nasıl olmalı

  Facebook kapak fotoları boyutları nasıl olmalı

  Facebook sayfama kapak fotoğrafı koyacağım ama boyutları nasıl olmalı bilmiyorum, her resim uyar mı ki ? Kapak fotoğrafları boyutu kaça kaç olmalı ?
 4. Facebook İçin Yazılı Kapak Fotoğrafları

  Facebook İçin Yazılı Kapak Fotoğrafları

  bu konu facebook yazılı kapak fotoğraflarına yer vermektedir. Facebook zaman tüneli uygulamasına geçtikten sonra en üst yerde sizin için anlam ifade eden resimleri ekleme özelliği sunarak yeni bir çığır açtı. Bazı kişiler özel hayatından resimleri paylaşmayı tercih etsede bazıları da hazır yazılı kapak resimleri paylaşabiliyor. Bizler de en çok beğenilen yazılı kapak resimleri arasından...
 5. İnstagram için kapak sözler

  İnstagram için kapak sözler

  kapak sözler, laf sokan sözler, instagram sözleri, dokunaklı sözler, ağır sözler ile sizlerleyiz. Sosyal paylaşım ağlarından biri olan ve birçok kişinin paylaşım yaptığı instagram da paylaşabileceğiniz resimli kapak sözler arıyorsanız sizlere birbirinden güzel laf sokan kapak sözleri bu konumuz da paylaşıyoruz. Hepimizin hayatın da kırıldığı, sitem ettiği ve kızdığı birileri mutlaka vardır....

Sayfayı Paylaş