facebook için zaman tüneli geçmişi nasıl silinebilir

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
facebook için zaman tüneli geçmişi nasıl silinebilir
Merhaba.Ben facebookta zaman tüneli geçmişini silmek istiyorum, görünmesini istemiyorum bunu nasıl yapabilirim ?

Bilindiği gibi Facebook zaman tüneli uygulamasında son günlerde, facebook; yaptığımız tüm işlem ve uygulamaları, atılan mesaj, yapılan yorumları bir şekilde kaydetme çalışması içerisine girdi. Eğer yaptığınız işlemlerin, mesajlarınızın yada yorumlarınızın kaydedilmesini istemiyorsanız yapacağınız işlem facebook hesabınızda zaman tünelinize girerek, Hareketler dökümünden tüm kayıtları silmeniz gerekmektedir. Bunu nasıl yapacağız diye sorarsanız onuda hemen anlatalım.
Öncelikle zamantünelinize girin, sağda hareketler dökümüne tıklayın. Üst kısımda sağda gönderiler ve uygulamalar kısmına gelin. Açılan küçük pencerede silmek istediğiniz kısmı seçin, örneğin yorumlar... Buraya tıklayınca sizin konularınıza yapılan tüm yorumları göreceksiniz. Burdan istediğiniz özelliği seçip tıklayın. Açılan listede sağdaki küçük daireye gelin alt menüde çıkan listeye göre yapacağınız eylemi belirleyin.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri