Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaş Çoğaltma Hilesi Burada

Facebook Kullanıcıları İçin Arkadaş Çoğaltma Hilesi Burada
Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Nasıl


Facebookta Arkadaş Yükseltme HilesiSevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz sizlerle en son paylaştığımız facebook arkadaş gizleme 2013 bilgilerinin ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Çoğaltma Hilesi Nasıl olur anlatıyoruz...


Arkadaş sayınızı arttırmak için yapmanız gerekenler;

- google.com a giriyoruz, ve “xxx@ hotmail.com” şeklinde aramalar yaparak, google da indexlenen mail adreslerini bir bir buluyoruz.

- Bu adresler şöyle 20-30 tane olduktan sonra, giriyoruz hotmail kayıt sayfasına.

- Google.com tarafından indexlenmiş olan adresler genelde eski ve kullanımını yitirmiş, boşa çıkmış adresler olabiliyor. Bunları tek tek deniyoruz. Kayıt sayfasında kullanılabilir bir adres bulana dek tüm listemizi deniyoruz.

- Bulduğumuz boştaki mail adreslerini tek tek not edip, 5-6 tane bulduktan sonra pencereyi kapatıyoruz.

-Google.com tarafından index alan maillerin, bu mail sahiplerini tanıyan veya tanımayan birçok kişinin eklediği bir gerçektir. Facebooka kayıt olurken verdiğiniz mail adresindeki kişiler karşınıza gelir, Facebook.com da kaydı olmayan kişiler ise tarafınızdan otomatik olarak davet edilinip, beklemeye başlanılırlar. Bu daveti alan adresler Facebook.com a reg olur olmaz o kişilere sizin tarafınızdan da arkadaşlık isteği yollanır.
 
Üst