Facebook Messenger zorunlu oluyor.

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Facebook Messenger zorunlu oluyor.
Facebook Messenger zorunlu mu olacak? Facebook Messenger (fb) neden zorunlu oluyor? Facebook Messenger uygulaması ne zaman zorunlu olacak? Facebook Messenger'la mesajlaşmak şart.

Facebook, mobil platformlardaki FB Messenger uygulamasını zorunlu hale getirmek için girişimde bulunacağının sinyallerini verdi. Mesajlaşmak için artık FB Messenger şart.
basliksiz-4-1406753105.jpgFacebook geçtiğimiz yıl mesajlaşma özelliğini farklı bir boyuta taşımak içinFacebook Messenger isimli uygulamasını mobil platformlara getirmişti. Facebook Messenger uygulaması ile anında mesajlaşmak, emoji göndermek, fotoğraf ve video göndermek daha kolay hale gelmişti.
Facebook Messenger zorunlu olacak
Tamamen isteğe bağlı olarak sunulan ve Facebook uygulamasından bağımsız olarak çalışan Facebook Messenger uygulamasının önümüzdeki haftalarda artık zorunlu olacağı açıklandı. Facebook'un mobiluygulamalarına gelecek olan güncelleme ile artık mesajlaşma özelliği kullanılmayacak.
Gelen mesajları okuyabilmek ve mesaj gönderebilmek için direkt olarakFacebook Messenger uygulamasını yönlendirileceksiniz.
Foursquare de böyle anlamsız bir hamle yapmış veSwarm uygulaması ile karşımıza çıkmıştı. Swarm ile yer bildirimi yapabiliyor ancak arkadaşlarınızın nerede olduğunu görüntülemek istediğinizde Foursquare uygulamasına yönlendiriliyorduk. Facebook'un da aynı buna benzer bir uygulama yapacağı söyleniyor.
 

Benzer İçerikler

T
Cevaplar
2
Görüntüleme
3K
TİTAN
T
Üst