Etiketler:
 1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.467
  Beğenilen Mesajlar:
  2.303
  Ödül Puanları:
  113

  Facebook Sohbet Kapatma Çevrimdışı Görünme

  Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  facebook sohbet kapatma, facebook çevrimdışı görünmü, facebookta sohbet nasıl kapatılır
  Sosyal paylaşım ağı facebook kullanıcı iseniz ve hesabınıza girdiğiniz de arkadaş listenizde ki kişilere çevrimdışı görünüp sohbeti kapatmak istiyorsanız çözümü burada... Facebook sohbet kapatma ve çevrimdışı görünmek için yapılacak ayarlar sizlerle.

  Msn messenger'da hatırladığınız gibi çevrimdışı olup arkadaşlarımızla iletişimde bulunmaya devam ediyorduk. Facebook sohbette de var bu durum. Çevrimdışı görünüp online durumda kalabilirsiniz. Yani sizin online olduğunuzu göremezler fakat çevrimdışı sohbet etmeye devam edebilirsiniz. Durum böyle olunca facebook listenizde kaç kişinin online olduğunu anlamanız mümkün değildir şimdilik. Facebook sohbet listenizde yeşil simgeli olan yani online görünen arkadaşlarınızın dışında bir de sohbette kendisini çevrimdışı gösterenler vardır. Facebook sohbette çevrimdışı olmak veya çevrimiçi olmak tek tıklamayla mümkün. Fakat bir de merak edilen belirli kişilere online ya da çevrimdışı görünmek meselesi olduğundan bu konuyu da anlatma gereği duyuyoruz. Facebook sohbet açık değilse eğer sağ en altta "sohbet(kapalı)" yazacaktır. Oraya tıkladığımızda sohbet açılır ve online olmuş oluruz. Eğer facebook sohbette çevrimdışı olmak istiyorsak sohbet listemizin üstünde bulunan mini ayar simgesine tıklarız ve "sohbeti kapat"ı seçeriz.

  < Konu Resmi..>


  Sohbeti kapat'a tıkladığımızda ise karşımıza üç seçenek çıkacak. Bunlardan ilki olan "sohbeti tüm arkadaşlara kapat" ı tıkladığımızda takdir edersiniz ki tamamen çevrimdışı olacağız ve online görünmeyeceğiz. Fakat iletişimde bulunmaya devam edebilirsiniz istediklerinizle.

  < Konu Resmi..>  Diğer seçeneğimiz sohbeti şunlar hariç tüm arkadaşlara kapat'ı tıkladığımızda ise belirlediğimiz isimleri yazarız ve sadece onlar bizi çevrimiçi olarak görür, bunun dışında kalan listemizdekiler online olsalar bile bizi görmezler eğer isimlerini yazmadıysak bu listeye. Diğer üçüncü seçeneğimiz ise sohbeti sadece bazı arkadaşlara kapat. Buna tıkladığımızda belirli isimleri yazarız ve bunlar bizi sohbette online göremezler, bunun dışında kalan listemiz ise bizi görebilir. Herhangi bir seçeneği işaretledikten sonra tamam diyerek işlemi sonlandırırız ve facebook sohbette çevrimdışı olabilir ya da istediğimiz kişilere görünebiliriz böylelikle.


   
Facebook Sohbet Kapatma Çevrimdışı Görünme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. facebook zaman tüneli kapatma

  facebook zaman tüneli kapatma

  Facebook ta zaman tüneli nasıl kapatılıyor teşekkür ediyorum.
 2. Facebook Duvar Kapatma

  Facebook Duvar Kapatma

  Facebook Duvar Kapatma nasıl yapılıyor lütfen bu konuda bilgili arkadaşlarım yardımlarını esirgemesin benden
 3. Facebook Duvar Yazıları Kapatma

  Facebook Duvar Yazıları Kapatma

  Facebook Duvar Yazıları Kapatma nasıl oluyor ben Facebook duvar yazılarımı kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bulamadım:S
 4. Facebook Hesap Tamamen Kapatma

  Facebook Hesap Tamamen Kapatma

  Facebook Hesap Tamamen Kapat Facebook Hesap Tamamen Nasıl Kapatılır Facebook Hesap Tamamen Kapatma Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Facebook hesabını tamamen kapatmak isteyen arkadaşalrımız için, Facebook hesap kapatma bilgilerini aktarıyor ve Facebook hesabı nasıl tamamen kapatılır diyen tüm misafirlerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Facebook hesap silme sayfasını tıklayın...
 5. Facebook Sohbet Simgeleri

  Facebook Sohbet Simgeleri

  Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Sayfayı Paylaş