Facebook Zaman Tüneli Etkinleştirme

Facebook Zaman Tüneli Etkinleştirme
Zaman Tüneli Etkinleştir
Zaman Tüneli Etkinleştirin
Sevgili melekler, Facebook'un geçtiğimiz ay tüm dünyanın hizmetine açtığı "Zaman Tüneli" işlevi, temel olarak sosyal ağa ilk katıldığınız günden itibaren tüm etkinliklerinizi tarih sırasıyla gösteren bir albüm. Bu albüm olayı tüm facebook kullanıcılarını kapsıyor yani zaman zaman gelen zaman tünelinden çıkabilir miyim şeklinde ki sorularınızın bir anlamı yok. Bu uygulama isteseniz de istemeseniz de tüm face kullanıcılarına uygulanacak bir sistem. Yani tünelden çıkış yok :D:D Şimdi bu sistem nasıl etkinleştirilecek ona bakalım..
Zaman Tüneli, arkadaşlarınızın sosyal ağ geçmişinize sadece birkaç tıklamayla erişebileceği anlamına geliyor. Geçmişte yaptıklarınızın bir bölümünü gizlemek istiyorsanız, bunu yapmanız mümkün. Facebook Zaman Tüneli'ni etkinleştirdikten sonra onu düzenleyebilmeniz için size 7 gün veriyor. Bu sürenin ardından tüneliniz, herkese açılıyor.

Facebook'un Zaman Tüneli işlevini hemen etkinleştirmek için bu adrese gidebilir, veya hazır olduğunda Facebook'un sizi uyarmasını bekleyebilirsiniz. Zaman Tüneli'ni hiçbir zaman kullanmak istiyorsanız, bu malesef mümkün değil. Zira Facebook, zaman içinde herkesi bu görünüme taşımayı planlıyor. Ancak etkinleşmeden önce 7 gün içerisinde profilinizi düzenleyebilirsiniz.
 
Üst