facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
zaman tüneli ölüm gibi dönme yolu yok çıktık bir alamete gidiyoruz

arkadaşım dedigini yaptım ama uygulamalarda 1 tane bile uygulama yokk hala kurtulamadım şu meretten

bendede öyle oluyoo yaa yardım edin

Uygulamalar listesinde hiç bir şey yok. Orneğin top eleven falan. O verilen sayfada sadece yeni uygulama oluştur var. Lütfen yardımcı olun (ßurakYılmâzZz17)

Merhaba arakdaşlar...

Araştırdım ve şuanda zaman tünelinden çıkmak mümkün değil, bu konuyla ilgili her hangi bir bilgi açıklandığı zaman, emin olun ki sizlerle paylaşacağız.

Sevgilerimizle...

zaman tüneline bildiğim kadarı ile ilk 15 gün içerisinde geri dönüş yapabilirsiniz ama 15 günü geçtiyse çıkamıyorsunuz :) zaman tünelinde bana göre hiç bir gizlilik vs. yok bence o hesebınızı kapatıp yeni hesap oluşturun kendinize zaman tüneli ile uğraşılmaz :D:D

Katılıyorum asi, arkadaşlar boşuna vaktinizi harcayıp, zihninizi yormayın. Benim de yaptığım araştırmaya göre adminimin ve asinin dediği gibi zaman tünelinden çıkmak gibi bir olay yok. Zaten artık herkes mecburi olarak zaman tüneli sistemine geçiş yapacakmış. Yani face'e giren zaman tüneline de girmiş olacak. Kullanıcılar çok şikayet ediyor. Eğer bu yönde facebook yapımcılarına bir baskı oluşturulursa belki onlardan bir kolaylık gelebilir.

Bu arada hiçbir şekilde sizi zaman tünelinden çıkarabileceğini söyleyen maillere ya da programlara inanmayın. Bunlar kimlik avcıları ve facenizde ki tüm bilgileri resimlerle birlikte çalıyorlar. Kesinlikle bunlara itibar etmeyin.

Uzun lafın kısası zaman tünelinden şimdilik çıkış yok !

Lütfen geçmişi okuyun arkadaşlar...

Ya Nasıl Çıkabilirim Zaman Tünelinden İğrenç Bir Şey Var Ya Arkadaşlar Herkes Görebiliyormuş Sizin Profilinizi Zaman Tüneli İse.
:( :( :( :(

Geri