Etiketler:
 1. THESECRET

  THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

  Kayıt:
  16 Temmuz 2014
  Mesajlar:
  2.146
  Beğenilen Mesajlar:
  225
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  İstanbul

  Facebook'a gerçek isim zorunluluğu getirildi

  Konu, 'Meleko Destek' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

  facebook gerçek isim zorunluluğu,facebook gerçek ad zorunluluğu,facebook hakiki isim zorunluluğu getirildi
  < Konu Resmi..>

  Facebook umumi ilkeleri arasında kişisel profillerde kişinin gerçek ismini kullanmaması artık kabul edilmiyor. Sayfaya dönüştürülen kişisel profiller, kişisel profil olarak tutulmuyor.

  Şirketler için oluşturulan kişisel profil şayet sayfaya dönüştürüldü ise aynı login ile bu sayfaya giriş yapılabiliyor. Ancak bu sayfadan da asıl yönetmek istediğiniz sayfalara erişilmiyor çünkü sadece kişisel profiller sayfalarda yönetici oluyor.
  Şirketler için oluşturulan kişisel profil eğer sayfaya dönüştürüldü ise aynı login ile bu sayfaya giriş yapılabiliyor. Ancak bu sayfadan da asıl yönetmek istediğiniz sayfalara erişilmiyor çünkü sadece kişisel profiller sayfalarda yönetici oluyor.

  Facebook'un son dönemde bünyesine kattığı yeniliklerden birisi de kişisel profillerde gerçek isim kullanma zorunluluğu.


   
Facebook'a gerçek isim zorunluluğu getirildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Facebook'a istila var

  Facebook'a istila var

  Türk internet kullanıcıları Facebook'u çok sevdi. ABD'den esmeye başlayan Facebook rüzgarı Türkiye'de adeta fırtınaya dönüştü. Bir anda gençler arasında yaygınlaşan Facebook arkadaşlığı 7'den 70'e büyük bir kesimin bilgisayarına girdi. Teknolojik yenilikleri sıkı takip eden Türkler'in Facebook'a ilgisi diğer ülkelere nazaran daha farklı oldu. Medyanın da desteğini arkasına alan Facebook...
 2. isim

  isim

  Rüyadaki isimler çok önemlidir. İsmin anlamı çok büyük değer taşımaktadır.Rüyada adinin baska bir isimle degistigini gören, yeni bir hayata baslar ve mutlu olur. Kendisinin baska bir adla çagrildigini görmek, eger çagrilan ad kötü bir ad ise, basina kötü bir is gelecegine; iyi bir ad ise delalet ettigi manaya göre bir hale ugrayacagina isarettir.
 3. is

  is

  maddi ve manevi sıkıntıdır iyi sayılmaz
 4. Pilotun cenazesi İstanbul'a getirildi

  Pilotun cenazesi İstanbul'a getirildi

  Pilot Kaya İstektepe'nin cenazesi İstanbul'a getirildi Kahramanmaraş'ta düşen helikopterin pilotu Kaya İstektepe'nin cenazesi uçakla İstanbul'a getirildi. Pilotun naaşı, THY'nin tahsis ettiği uçakla saat 10.00 sıralarında Gaziantep'ten Atatürk Havalimanı'na getirildi. Uçaktan alınan cenaze kargo terminalindeki görevliler tarafından cenaze aracına kondu. Ataköy 5. Kısım Camii'ne götürülen...

Sayfayı Paylaş