Etiketler:
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook'a Nasıl Reklam Verilir ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook'a Nasıl Reklam Verilir Facebook'a Reklam Vermek İçin Ne Yapılır

Sevgili melekler, yoğun bir kitle tarafından kullanılan paylaşım ağı facebooku işiniz için de kullanmanız ve reklam vermeniz mümkün. Bunun için ne mi yapmanız gerekiyor? Aşağıda sizlerle paylaşıyoruz :)

Facebook 'a Reklam Vermek İçin Aşağıdaki Yönlendirmeleri Uygulamanız Yeterli Olacaktır..

İlk yapmanız gereken bir Facebook sayfası oluşturmak olmalı. Reklamlarınızı (varsa) kendi sitenize yönlendirseniz bile bir Facebook sayfanızın olması gerekir.
    Facebook kredi kartı ile ödemeleri kabul ediyor. Kartınızı hazır tutun.
    Facebook’dan onay epostanız geldikten sonra, sayfanızı düzenleyin.
    Sayfanızın sol sütunda Applications bölümünü göreceksiniz. Bu bölümün altında Page Manager uygulamasını göreceksiniz. Oraya tıklayın!
    Açılan orta sayfada, üst bölümde Ad Campaigns göreceksiniz. Oraya tıklayın!
    Açılan bölümde sağ üst köşede Create an Ad yazan yeşil bir buton göreceksiniz. Tıklayın!
    Açılan sayfada ilgili yere site adresinizi yazın.
    Altta Continue yazan mavi buton ile devam edin.
    Gelen sayfa reklamınızın kimlere gösterilmesini istediğiniz ile ilgili seçeneklerin olduğu sayfa. Güzel tarafı da sağ üst köşede kaç kişiye ulaşabileceğiniz bilgisi geliyor. Siz seçenekleri değiştirdikçe değişiyor.
    Devam ettiğinizde text olarak reklamınızı hazırlayabiliyorsunuz. Ayni adwords de olduğu gibi. ( Sanırız Türkçe karakterleri kabul etmiyor!)
    Devamında ise, bütçeleme bölümü geliyor. Burada da , tıklama başına veya gösterim başına seçenekleriniz var. Ayrıca reklmanızın başlama bitiş tarihlerini seçebilme şansınız da var.
    Son kısımda ise, kredi kart bilgilerinizi giriyorsunuz. Reklamınız yayınlanıyor. ( Bir kontrolden geçiyordur.)

Facebook'a Nasıl Reklam Verilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook'a Nasıl Gidilir?

Facebook'a Nasıl Gidilir?

facebook engelli nasıl girebilirim facebooka nasıl girilir facebooka girerim başka nerden girilir facebook a girerim
  2. Facebook Nedir? Facebook'a Nasıl Üye olunur?

Facebook Nedir? Facebook'a Nasıl Üye olunur?

facebooka üye olmak için uygun değilsin fesbook nedir facebook a üye olmak için uygun değilsin fesbook aç üyelik Facebook son günlerde çokça kullanılan web sitelerinden bir tanesi. Ülkemizdeki bir çok insanın feysbuk diye adlandırdığı sitede yapabileceğiniz şeyler çok fazla, normal sosyal ağlardan farklı olarak arkadaşlarınızla çeşitli uygulamaları (application) paylaşabiliyorsunuz....
  3. facebook da nasıl reklam verilir ?

facebook da nasıl reklam verilir ?

Arkadaşlarım ben firmanın facebook'da reklamını yapmayı istiyorum ama reklam nasıl verilir bu hususta sizlerden yardım rica ediyorum tabiki biliyorsanız. Teşekkür ediyorum herkese hayırlı akşamlar dilerim.
  4. Zekat kimlere nasıl verilir

Zekat kimlere nasıl verilir

zekat kimlere verilir zekat kimlere farzdır zekat kimlere verilmez Zekat verenlerdenseniz ve malınızın mülkünüzün zekatını mı vermek istiyor sunuz? Dileriz ki RAB herkesi zekat verenlerden eyler diyor ve zekat kimlere farzdır, zekat kimlere verilir kimlere verilmez bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Zekat kimlere verilir: 1-Fakirler:Dini ölçülere göre zengin sayılmayan,nisap miktarı...
  5. Facebook'a Reklam Vermek

Facebook'a Reklam Vermek

Facebook'a nasıl reklam verilir yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş