Facebookta kim beni silmiş

M

Misafir

Forum Okuru
Facebookta kim beni silmiş

Facebookta kim silmiş facebookta kişi silme facebookta silenleri görmek facede kim silmiş facede kim beni engellemiş facede kim beni silmiş

Evet Melek'ler, Facebook sayfanızda kim sizi silmiş, merak mı ediyor sunuz? O halde buyrun öğrenin diyoruz. Çünkü biz bu yazımızda Facede kim beni silmiş merakınızı gideriyoruz. Burda ki bilgilerimiz doğrultusunda sizi silenleri görebileceksiniz Melek'ler.

face_zaman-11d.jpg

Facebook'ta sizi kim sildi
unfriend finder facebook indir

Facebook'ta yüzlerce arkadaşınız var ve sizi kimin sildiğini bilmek istiyorsunuz.Bir dönem msn'de beni kim engellemiş..sorusu bu sıralar Facebook'da beni kim silmiş? e dönüşmüş durumda.İşte şimdi sizlere tanıtacağımız eklenti ile facebookta sizi kim sildiyse öğreneceksiniz. Ancak eklentiyi yükledikten sonraki zamanlarda sizi silenleri ya da hesabını kapatanları görebiliyorsunuz. Araç aynı zamanda gönderdiğiniz arkadaşlık isteklerini de listeliyor ve kabul edilmediğinde sizi bilgilendiriyor.Herhangi bir arkadaşınız sizi sildiğinde, bunu bir Facebook uyarısı olarak alıyorsunuz.Tabii dilerseniz uyarıyı kapatabilirsiniz.

Unfriend Finder script, Chrome, Firefox, Safari, IE ve Opera'da çalışıyor. Chrome'da sadece bir eklenti yüklemeniz yeterli oluyor, Firefox'da ise öncelikle Greasemonkey'i yüklemelisiniz.

Unfriend Finder'i yüklemek için BURAYA TIKLAYIN Melek'ler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer Diğer Konularımız !

M
Cevaplar
148
Görüntüleme
16K
murat74
M
Geri