1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Facebookta Reklam Nasıl Engellenir ?

  Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  Facebook da Reklamları Engelleme, Facede reklamları engelleme Facebookta Reklamları Engelleme

  Facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook reklam engelleme hakkında sizleri bilgilendiriyoruz melekler :)

  [​IMG]

  Facebook profilinizde otomatik yayınlanan reklamlardan sıkıldınız mı?
  Facebook da, istenmeyen yazılar ve reklamları paylaşmadığınız halde paylaşılmış şekilde görülüyor. Bunun nedeni spam sayfalardan ya da uygulamalardan birini beğenmeniz veya güvendiğiniz bir uygulamanın hacklenmiş olmasıdır.
  Peki bu reklamların önüne nasıl geçeriz?İşte Facebook Da Reklamları Engellemek için yapmanız gerekenler;


  Önce profilinizden gizlilik ayarları kısmına geliyoruz.
  Sonrası Uygulamalar ve İnternet Siteleri bölümünden Ayarları düzenle linkine tıklıyoruz.

  Çıkan sayfada Ayarları Düzenle butonuna tıklıyoruz.
  Ok ile işaretlenmiş kısımda Duvarına yazma özelliği taşıyan bir uygulama var. Ya Duvarına Yazma özelliğini kaldırırsınız veya Uygulamayı kökten kaldırırsınız. Kullandığınız tüm uygulamaları kontrol etmelisiniz. Hangisinin spam yayın yaptığını biliyorsanız, uygulamayı seçip Duvarına yazma özelliğini kaldırmanız yeterli.

   
Facebookta Reklam Nasıl Engellenir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. facebook da nasıl reklam verilir ?

  facebook da nasıl reklam verilir ?

  Arkadaşlarım ben firmanın facebook'da reklamını yapmayı istiyorum ama reklam nasıl verilir bu hususta sizlerden yardım rica ediyorum tabiki biliyorsanız. Teşekkür ediyorum herkese hayırlı akşamlar dilerim.
 2. Facebooka Nasıl Reklam Vereceksiniz?

  Facebooka Nasıl Reklam Vereceksiniz?

  facebook reklam vermek nasıl reklam verilir nasıl yapılır yapılması gerekenler ile ilgili bilgiler burada melekler Üye sayısı milyonları bulan sosyal paylaşım alanlarından en çok facebook kullanımı yaygın melekler :) Tabi bu kadar çok kullanılan ,bu kadar çok kişinin ziyaret ettiği facebook reklam vermek için de ideal bir alan.Eğer siz de böyle düşünüyor ve facebooka reklam vermek istiyorsanız...
 3. Facebook Reklam Engelleme Nasıl Yapılır ?

  Facebook Reklam Engelleme Nasıl Yapılır ?

  facebook fecabook reklam engelleme facebook reklam sorunu ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook kullanıcılarının en şikayet ettiği konulardan biri facebook reklamları melekler. Facebook reklam engelleme nasıl yapılır, facebook reklam sorunu nasıl hallolur diyen meleklerimiz için facebook reklam engelleme nasıl yapılır kısaca izah edeceğiz..:) Facebook’ta yukarıdaki menüden Hesap...
 4. facebook mesajları nasıl engellenir

  facebook mesajları nasıl engellenir

  Faceme sürekli istemediğim kişilerden mesajlar geliyor. Acaba bu mesajları engelleyebiliyormuyum, nasıl engelleyebilirim yardım edermisiniz?
 5. Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

  Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

  facebook oyun engelleme, facebook oyun isteği engelleme, facebook uygulama kaldırma Facebook hesabı olanlar iyi bilir ki bazen oyun oynamadıkları halde sürekli arkadaş listesinde ki kişiler tarafından oyun istekleri gönderilir. Hatta bu bazen artık öyle can sıkıntısı bir duruma dönüşür ki oyun kelimesinden bile nefret ettiğiniz olmuştur. Bu aşama da sizlere facebook da oyun isteklerini...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş