1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.676
    Ödül Puanları:
    113

Facebookta Resimler Görünmüyorsa Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; facebookta resimler görünmüyorsa yapmanız gerekenler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer facebooka girdiğinizde resimleri göremiyorsunuz bu sorunun sebebi tarayıcıdır ve genellikle de internet explorer kullanıcılarında görülür. Peki ne yapacaksınız, hemen anlatalım...

Çözüm 1:

Facebook’a Giriş Yapınız
    Hesap Ayarları Bölümüne Tıklayın.
    Güvenlik Kısmına Gelin
    “Güvenli Gezinmeyi Kapat” a tıklayarak facebook’ta ki resimleri görebilirsiniz.

Çözüm 2:

İnternet Explorer’da resimleri göremiyorsanız bunun 2 nedeni olabilir 1.si ilk verdiğim çözüm 1 de.Eğer denediniz ve olmadıysa aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

İnternet Explorer’a Girin
    Araçlar’dan İnternet Seçeneklerine Girin
    Hemen Ardından Gelişmiş Bölümüne Tıklayın
    Açılan Bölümde Multimedya kısmına gelin
    1 – 2 -4 – 5 – 6 Kısımlara Tik atın ve Tamam’a Basın

Artık Facebook’ta ki resimleri görebilirsiniz

Facebookta Resimler Görünmüyorsa Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben ne yapacağım

Ben ne yapacağım

Merhaba, İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim...
  2. Profil Resimleri Facebook

Profil Resimleri Facebook

Profil Resimleri Facebook Selam kızlar sizden Facebook profil resimleri paylaşmanızı istiyorum şimdiden saygılar
  3. Facebook Komik Bebek Resimleri

Facebook Komik Bebek Resimleri

Komik Bebek Resimleri Facebook facebook komik bebek resmi Genelde facebookta paylaşılan birbirinden komik bebek resimlerinden bazılarını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Emin olun bayılacaksınız :D:D
  4. İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; işyerinde face engellemesi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı işyerlerinde çalışanların işlerine konsantre olamamaları ya da boşa vakit harcamaları sebebiyle internette rahatça dolaşmaları engellenmiştir. Eğer siz de işyerinizden face hesabınıza giremiyorsanız ve bu canınızı sıkmaya başladıysa şimdi vereceğimiz ipuçları ile bu sorunu kolayca...
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş