1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113

Facebookta Yer Bildirimi Nasıl Yapılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook uygulamaları facebook yer bildirimi nasıl yapılır
    facebook yer bildirimi

Sevgili melekler, son günlerde facebookta kişilerinizden bazılarının yer bildirimi yaptığına şahit olmuşsunuzdur. Deniz Rumelihisari'nda gibi. Bunun nasıl yapıldığını merak edenler için işte cevabı..

< Konu Resmi..>

Bu servis aslında Four Square'e benziyor ama Facebook'un kendi içerisindeki bir uygulamadır. Facebook Place Facebook'ta nerede olduğunuzu bildirebildiğiniz, yanındaki arkadaşlarını etiketleyebildiğin, bulunduğun alandan anında fotoğraf paylaşabildiğin ve fırsatları yakalayabildiğin yeni uygulamalardan birisidir.

Facebookta Yer Bildirimi Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebookta Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

Facebookta Kişi Engelleme Nasıl Yapılır?

facebook kişi engelleme nedir nasıl yapılır ayarları yapılışı ile ilgili bilgiler burada melekler Facebookta birini engellemek o kişiyle aranızda ki tüm iletişimi karşılıklı olarak kesmeniz demektir melekler :).Daha önce forumumuzda facebook duvar gizlilik ayarlarının nasıl yapılacağı hakkında bilgiler sunmuştuk sizlere.Şimdi de facebook kişi engelleme nasıl yapılır,sizleri bilgilendirmek...
  2. Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

Facebook Arkadaş Önerme Facebook Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook sitesinde arkadaş önerme nasıl yapılıyor diyen tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda Facebook da arkadaş önerme konusunda bilgiler sunuyoruz. Facebook hesabınıza girdiğiniz zaman sizin için Önerilen insanları ya da Sayfaları görebilirsiniz. Öneriler ana sayfada, yeni kullanıcı tanıtım...
  3. Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  4. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.
  5. Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

Facebook Kapak Resmi Nasıl Yapılır ?

Facebook Kapak Yapma Facebook Kapak Resmi Yapma Facebook kullanıcısı meleklerimize bu konumuzda nasıl kapak resmi yapacakalrını izah edeceğiz :) Upload photo yazan yerden profil resminizi yüklüyorsunuz. Upload background yazan yerden arka kapak remini yüklüyorsunuz. Araç kutusu soldaki araçlar yukarıdan aşağıya sırasıyla: Ok işareti, Silgi, Fırça, Dikdörtgen kare şekil...

Sayfayı Paylaş