Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Fadik Sevin Atasoy resimleri

  Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  fadik sevin atasoy Fadik Sevin Atasoy kimdir?
  Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu.
  Adını babası Sönmez Atasoy'un yazdığı Fadik Kız adlı oyundan alan sanatçı, henüz dört yaşındayken Selçuk Tiyatro Festivali'nde "Teneke" adlı oyunda rol aldı. TRT'de çocuk programlarında sunuculuk yaptı. İlköğrenime başlayana kadar, ailesiyle birlikte turnelerde ve sahne arkasında yetişti. Önce İtalyan Dili ve Edebiyatı bölümünde eğitim almaya başladıysa da, daha sonra Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü sınavlarında birinci olarak burs kazanıp, bu okuldan mezun oldu. Babası gibi annesi Emel Göksu da sanatçı olan Atasoy, Devlet Tiyatroları'na girdi. İngiltere, Fransa, Rusya ve Bulgaristan'da tiyatro üzerine eğitim aldı ve araştırmalar yaptı. Bulgaristan Devlet Tiyatrosu’nda Carmen’i oynadı ve yine orada Kıracali Türk Tiyatrosu’nu kurdu ve tiyatro yönetmenliği yaptı.
  Oyun Atölyesi'nde Haluk Bilginer'le birlikte Moliere'in "Cimri" adlı oyununda da rol alan sanatçı, kamera karşısına da geçerek, sinema ve dizi filmlerde de oynadı. 2008 yılında, Sönmez Atasoy yönetiminde, ABD'de yaşayan bir grup Türk sanatçı ile New York Şehri Türk Amerikan Sanat Topluluğu'nu kurdular. ABD'deki Türkler'e çağdaş Türk Tiyatrosu'nu sevdirmek ve yetenekli gençleri eğiterek tiyatro dünyasına kazandırmak için ilk oyunları 'Kanlı Nigar'ı Broadway Town Hall Tiyatrosu oynadılar. Dört yabancı dil biliyor.

  işte huzurlarınız Fadik Sevin Atasoy resimleri  < Konu Resmi..>  < Konu Resmi..>

  < Konu Resmi..>  < Konu Resmi..>  < Konu Resmi..>  < Konu Resmi..>   
Fadik Sevin Atasoy resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Fadik sevin Atasoy resimleri

  Fadik sevin Atasoy resimleri

  fadik sevin atasoy resimleri fadik sevin atasoy ayak sevim sevim
 2. Fadik Sevin Atasoy

  Fadik Sevin Atasoy

  fadik sevin atasoy ayak şevin Doğum Yeri : Ankara Doğum Tarihi : 01 Ekim 1975 Eğitimi : Lisans Adını babası Sönmez Atasoy’un yazdığı Fadik Kız adlı oyundan alan sanatçı, henüz dört yaşındayken Selçuk Tiyatro Festivali’nde “Teneke” adlı oyunda rol aldı. TRT’de çocuk programlarında sunuculuk yaptı. İlköğrenime başlayana kadar, ailesiyle birlikte turnelerde ve sahne arkasında yetişti. Önce...
 3. Fadik Sevin Atasoy hayatı

  Fadik Sevin Atasoy hayatı

  fadik sevin atasoy fadik atasoy fadik sevin atasoy hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda genç ve başarılı ödüllü bir oyuncu olan Fadik Sevin Atasoy hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyoruz sizlere... Fadik Sevin Atasoy (d. 1 Ekim 1975, Ankara) Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu. Adını babası Sönmez Atasoy'un, o...
 4. Fadik Sevin Atasoy Resimleri istiyorum

  Fadik Sevin Atasoy Resimleri istiyorum

  Selam arkadaşlar ben sizden Fadik Sevin Atasoy Resimleri istiyorum ve Fadik Sevin Atasoy Resimleri için şimdiden çok teşekkür ediyor ve hepinize keyif dolu bir gün diliyorum.
 5. Fadik Sevin Atasoy En Güzel Resimleri

  Fadik Sevin Atasoy En Güzel Resimleri

  Fadik Sevin Atasoy Resimler Fadik Sevin Atasoy Fotoğrafları Sevgili melekler, bir misafirimizin isteği üzerine az önce paylaştığımız Fadik Sevin Atasoy biyografisi konusunun ardından şimdi de Fadik Sevin Atasoy Fotoğrafları ile karşınızdayız :)

Sayfayı Paylaş