Fal bakan Cafelere inanıyormusunuz?

ben fala bile inanmıyorum
para için yalanlar uyduruyorlar bende gidip para yedirecek değilim
saçma işler yaaaaaaaaaa

dedıklerı seyler zaten bellı;

*iki kişi agız agıza vermış konusuyo senı cekıstırıo
*dusmanların var arkadandan kuyunu kazıp yuzune guluo
*cenazen var( allh korsn)
*yolun var( ama zamanı var derler bazen)
*hamile bırı var ( yakının komsun vs.)
*biyerden para geliyor ( cogu zaman gıdıyor)
*sewdıgın seni sevio yada aldatıo .... vs.

bunlardır aynı yanı üç aşagı beş yukarı bizim mıllette kanıo işte verio para baktırıo..

bence de fala ınanma falsız da kalma.. maksat eğlence olsun :)

aslında ben de fala pek inanmam ama meraklıyımdır..kahve falına inanmıyorum pek fazla açıkcası..bi arkadaşımın teyzesi bakmıştı bi o doğru şeyler söylemişti,başka da kimseden öyle doğru şeyler duymadım inanmıyorum o yüzden kahve falına..ama tarot a ayrı bi ilgim var..Özellikle Handanca'm,ablacım çok güzel bakıyo ve gelecekle ilgili şeyler değil,sıkıntısı olanlara yardım etmek yol göstermek amacıyla bakıyo..bence bütün fallar böyle bakılmalı..:clapping:

bence de psikolog hasta ilişkisi. bir keresinde canım çok sıkkındı yalnız başıma bir cafeye oturdum yemek yerken yan masadaki adam fal baktırıyordu biraz inceledim, bakan kadın adama hiç soru sormadı direk fincana bakarak konuşmaya başladı, türk kahvesi içene fal bedavaydı ben de söyledim. baya bişeyler bilmişti o zamanki durumum ve geçmişle ilgili ve içimi rahatlatacak şeyler söylemişti ama 1,5 ay sonra olacak dediği bi şey olmadı ben de tekrar gittim nedense çok sevdim falcı teyzeyi bi kanım kaynadı söylediği çıkmasa da yeniden gidip "niye" diye sormak istedim bu sefer de bekle olacak, eninde sonunda olacak ama sen artık takma kafana mantığını dinle dedi hadi bakalım hayırlısı =)

işi para tuzağına döken de çok var ama bakan da bakıyor ben fala çok inanırım.

ben kocaelide yaşıyorum bu cafenin adını öğrenmem lazım:))gerçi aradan senler geçmiş ama bi denemek lazım şansımızı...yardımcı olursanız sevinirim...

Geri