Falcı arayanlar

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında sema34 tarafından paylaşıldı.

1. Mutlu 0707

Mutlu 0707 Forum Okuru

Arkadaşlar antalyada medyum müge var o kadında dehşet biliyor isteyenler olursa numarasını yazabilirim bakımda yapıyor çok iyi bir kadın kendisi nederse de çıkıyor

2. hanzade_ank

hanzade_ank Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benim konum sizlerinkinden biraz farklı. Ben iş yerimden ayrılmıştım ve çok dardaydım. Aylardır iş bulamazken bir arkadaşım bana İskenderunda yaşayan bir şeyh olduğunu ve yazdığı muskalarla her derde deva bulduğunu söyledi. Tabiki inanmaktan başka çarem yoktu. Hoca ile direk irtibata geçemedim çünkü kendisi arapça dışında bir dil bilmiyormuş. Bir torunu var ve onula konuştum derdimi anlattım bana kargo ile 4 adet dua yazan kağıt gönderdiler. Hepsinin işlevi farklı imiş. Çok detaya girmeyeyyim. Yaklaşık 1 ay içinde asla tahmin edemeyeceğim bir yerden iş teklifi aldım inanın şoka girdim resmen daha önce başvuru yaptığım ama hiç haber gelmeyen 2 yerden de aradılar. Şu an çok mutluyum ve Allah bu şeyhden binlerce kez razı olsun.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ekim 2016
  3. BasakYilmz

BasakYilmz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese Merhaba,
    Ortadoğu'da rekor kıran premium segment Mobil Fal ve Danışmanlık uygulaması için Türkçe yorumlama yapabilen Falcılar ve Danışmanlar arıyoruz. İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşsınlar lütfen.

4. BasakYilmz

BasakYilmz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Online Fal bakabilecek falcılar ve danışmanlar arıyoruz. Özel mesajdan iletişime geçin lütfen :)

Medyumadel bunu beğendi.
  5. Jarell

Jarell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

6. Jarell

Jarell Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Telefonunu verebilir misiz ozelden didem hanimin

7. fürüze

fürüze Forum Okuru

8. Tugbaaaaaaaaaaggg

Tugbaaaaaaaaaaggg Forum Okuru

9. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Kimse geleceği gaybı bilemez . Allahtan başka . . Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem şöyle buyurmuştur fala bakan veya baktıran, sihir yapan veya yaptıran bizden değildir. Kim bir falcıya gider de söylediğine inanırsa o kimse Muhammed (s.a.v.)'e indirileni inkar etmiş olur.

10. deniz uznunatlar

deniz uznunatlar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hepimiz yaşamımızdaki bazı dönemleri fazlasıyla merak etmekteyiz.O dönemlerde neler olacak gelecek hakkında birşeyler öğrenebilecekmiyiz.
    Bu bilgileri öğrenebilme şansımız bulunuyor mu? Elbette ki önsezilerde bulunulabilir.Gerekli olan sadece, geleceği okuyabilmeyi bilmektir.
    Belli ortamlar ve metotlar içinde gelecek görülebilir. Bu bir bakıma kehanettir.Kehanet, akılsal ve sezgisel olmak üzere başlıca iki bölüme ayrılabilir.
    Akılsal kehanet yöntemleri arasında Astroloji, Tarot, El Falı, Numeroloji (sayı bilimi ve falı), Kahve Falı, Domino Falı, Zar Falı ya da yüz hatlarını inceleme olarak sayılabilir. Sezgisel olanlar asıl kehanetleri teşkil ederler. Bunlar duygu olarak, fikir ve zihni aniden aydınlatan önceden biliş (prekognisyon) şeklinde ifade edilmektedir. Bu gibi kehanetlerden bazıları akla ters düşse bile yine de gerçekleşmektedir.Geçmişinizden geleceğe merak ettiğiniz sırlarla dolu sorularınızın cevaplarını nokta atışlarda kendilerini ispatlamış soyları Mısırdaki gizemli firavunlara kadar dayanan uzman falcıları Kızılayda Turuncu Kültür'de bulabileceğinizi belirtmek isterim.

Falcı arayanlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her şeyi bilen falcılar

Her şeyi bilen falcılar

herşeyi bilen erkek her şeyi bilen erkek en iyi falcılar ünlü falcılar sitesi Bana mı öyle geliyor bilmiyorum, son yıllarda, fala, büyüye, metafizik olaylara karşı ilgi sanki gitgide artıyor. Hepimiz ya bir şekilde fal baktırmış ya da bilmem hangi falcının nasıl her şeyi bildiği türünden ürpertici hikayeleri dinlemişizdir. Bu, her şeyi bilen falcıya nedense kimse kendisi rastlamaz da,...
  2. Falcı Aranıyor..muş :D:D

Falcı Aranıyor..muş :D:D

Hanımlar bir bu kalmıştı habere bakın ya işkura resmen ilan vermişler falcı aranıyor diye:) Türkiye İş Kurumu’nun (İş-Kur) internet sitesinde bulunan Özel İstihdam Büroları faaliyetlerine ilişkin veri ve ayrıntılar şaşırttı. İş ve işçi bulma hizmetini özel olarak yürüten Özel İstihdam Büroları’nın Haziran 2004’ten Eylül 2010’a kadar toplam 205 bin 815 kişiye iş bulduğu tablolarla verilerek,...
  3. İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

Ya kızmayın bana ama İstanbulda bildiğiniz ve süper fal bakan bir falcı var mı bana adresini vermeniz mümkün mü meleklerim. Lütfeeeeeeeen :(
  4. Ünlü Oyuncunun Babaannesi Falcı Çıktı!

Ünlü Oyuncunun Babaannesi Falcı Çıktı!

ceyda ateş haberleri, ceyda ateş resimleri, ceyda ateşin babaannesi Fala inanma falsız da kalma demişler. Kim ne kadar inanmıyorum desede yinede hakkında söylenecekleri duymak için merak içinde kalır. Çoğumuz hayatımız boyunca mutlaka fala baktırmışızdır. Hatta bu fal işinde ün yapan ünlülerin ve sosyetik aleminde kendilerine özel falcıları bile bulunmaktadır. Onların dediklerine göre hareket...
  5. Medyum ve falcılara inanalımmı?

Medyum ve falcılara inanalımmı?

Medyumluk, bir nevi kâhinlik gibidir. Kehanetler genellikle iki yoldan sağlanır: Birinci yol, cinlerle kurulan bağlantı sonucu, onlardan öğrenilen bilgiler doğrultusunda verilen haberlerdir. Bu bağlantılar, insanların isteğine bağlı olarak gelişmez. Değişik sebepler altında gelişen olaylar sonucu ve o konudaki kaderin bir cilvesi olarak ortaya çıkar. Cincilik de denilen bu konuda, eski...

Sayfayı Paylaş