Fallaşalım mı

Ertesi gün hapı kullananlar hamile kalabilir mi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Yumurtlama döneminde birlikte olduk hamilelik olabilir mi Yumurtlama döneminde birlikte olduk hamilelik olabilir mi
Eşimle yumurtlama dönemi haftası ilişkiye girdik hamile olma ihtimalim ne yumurtlama an önce ki günlerden sonra hafıf bulandı kasık agrısı vardı hala var adet yone daha 10 günden fazla var sizce ne olabilir
Soru-Cevap 1
Yumurtlama gününü takip ediyorum hamile olabilir miyim bulantım var Yumurtlama gününü takip ediyorum hamile olabilir miyim bulantım var
Selam arkadaşlar size sormak fikir almak istediğim bir konu var.. Eşimle adetten sonra bir kaç kez ilişkimiz oldu cocuk istiyoruz o gunden sonra 2 gun de bir birlikte olduk yumurtlama günü takımını de takıp ediyorum .. Adetime de şuan 12 gün...
Soru-Cevap 2
Polikistik Olup Hamile Kalanlarınız Var Mı? Polikistik Olup Hamile Kalanlarınız Var Mı?
Merhaba Melekler, Sorunum Konu Başlığından da Anlaşıldığı Üzere Polikistik Overli Oluşum. 2 yıl Önce Evlendim Evliliğimin İlk Ayında Hamile Kaldım Fakat 2 Gün Sürdü Kimyasal Gebelik Bir Diğer Adı Sessiz Düşük Daha Sonrasında 4 Ay Regl Olmadım ve...
Soru-Cevap 1
Gebelik TESTİ POZİTİF KAN testi negatif hamile miyim Gebelik TESTİ POZİTİF KAN testi negatif hamile miyim
Adetime on üç gün var ama tedavi görüyordum şuan hamilelik beşirtileri var evde gebelik testi yaptım pozitif çıktı kanda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı acaba hamilemiyim
Gebelik belirtileri 1
Ertesi gün hapı  kullananlar hamile kalabilir mi Ertesi gün hapı kullananlar hamile kalabilir mi
Ayın 7de korunmasız bir ilişkim oldu.15-16saat sonra ertesi gün hapı aldım.Beklenen adet tarihim 14dü ve adet oldum ama adet mi değil mi tam emin olamadım yoğun değildi pıhtı şeklinde değildi lekelenme gibi de değildi ama.Doktorum kanda gebelik...
Soru-Cevap 7