fare deneyinin hayatınızı değiştiriceni düşünürmüydünüz

senin bizi tezeleri olarak kabul etmen bile cok güzel birsey tatlım unutma allah yukarıda duyar senıde bızıde:)

annemı 5 yıl bekletımısım kıymetlı oluyo ınsan olsun senın cocukta öle olcak kısss:)

senin bizi tezeleri olarak kabul etmen bile cok güzel birsey tatlım unutma allah yukarıda duyar senıde bızıde:)

annemı 5 yıl bekletımısım kıymetlı oluyo ınsan olsun senın cocukta öle olcak kısss:)
ama sen 5 sene bekletmişsin benim bebeğim 13 yıldır bekletiyo ve hala bekletmekte işin şakası herşeyin en iyisini bilen rabbim. ondan gelene boynumuz kıldan ince...

canım sana kalben dua edicem inşaallah en kısa zamanda bitane bebişin olur
Allah razı olsun canım inşallah sende isteğine nail olrsun...

selam arkadaşlar,
uzun zamandır melekelerle ilgilenemedim ama anlatmam gereken bi gelişmede olmadı malesef..
ama üzgün bi dönemdeyim aslında değmiycek bişey biliyorum ama duramıyorum yinede işte..

ailesel bi problem aslında aile demek bile gelmiyo içimden ama bahsettiğim eltim..
kayınpederime saygısızlık yapmış kayınvalidem bende ağlayarak anlatınca dayanamadım buna msn den yazdım yazık değilmi bu insanları neden üzüyosun sende oğlan büyütüyosun dedim..

bunun üzerine cevap bekliyodum tabiki o anda kapalıydı ertesi günde o yazmış haliyle
zırvalamış tabiki ..gale almadım önce.
iki gün bekledi baktı cevap yazmıyorum tekrar çirkefleşti
bana çocuk havası attı cümle aynen şöyle kopyalıyorum..

ha bide ben oglan büyütüyomuşumya o senin derdin zaten
benmi engelliyorum hırsını bizden cıkartıyosun dogurdunda elindenmi aldım cocunu

kıskancda sensin utanmazda sensin bida bi lafını duyum bak napıyom ben seni bi ara tüb bebek diye ortalıgı karıştırıyodun şimdi ondanda umudu kesince canın sıkılıyo bize mi sarıyosun

aslında büyükçe bi sayfa lazım yazmaya ama beni yaralayan cümleyi kopyaladım size
neden yayınladım bilmiyorum ama ...
lafımı duyunca napıcak diye merakımdan yine uyardımda ben yapışkan malum salak salak cümleler kuruyo cevabı olmayan uymadım ona rabbim görsün daha devamı gelirdi de ben kocasını çağırıp okuttum bidaha da ses çıkmadı uyuntudan..

senínle bu konuda arada dertlesiyorduk, duami hic eksik etmedim dilerim rabbim sanada kardesinede en kisa sürede bi bebek nasip eder.

sinirlerim bozuk iyi değilim...
konuyu daha önce yazmıştım.eltimle aramızdakiler beni üzen çocuğunu seviyorum diye oğluna kızdı..yanına çağırdı..
ah Allahım ahhh...sen görüyosun benide onuda ben sana havale ediyorum böyle insanlar için ver Allahım ki; sadece sende çocuk yok diyebiliyim...içim acıyo

sinirlerim bozuk iyi değilim...
konuyu daha önce yazmıştım.eltimle aramızdakiler beni üzen çocuğunu seviyorum diye oğluna kızdı..yanına çağırdı..
ah Allahım ahhh...sen görüyosun benide onuda ben sana havale ediyorum böyle insanlar için ver Allahım ki; sadece sende çocuk yok diyebiliyim...içim acıyo

cahil insanlar iste. sen kafana takma cnm. bende anlamiyorum böyle insanlari ya ne var bunda kötülük yok bisey yok...neyse üzülme sen bosver

Geri