fare deneyinin hayatınızı değiştiriceni düşünürmüydünüz

:bebiss::leylekben bilemiyorum
yoksa bu sevincimmi rüya
abarttımmı allahım
nolur sonuçlar bugünü küçültsün
öyle güzel şeyler olsunki buda neymis dedrtsin
allahım nolur nolur olsun

[SENE][/SENE]şuanda ezanlar okunuyo
öyle güzel öyle huzur vericiki
allahım yalnızlık ne kötü ne sinir bozucu
eşim var çok şükür ama işlerinden dolayı geç geliyo
nankörlük etmiyim
o benim her şeyim hayatım boyunca onun eksikliğini görmiyim
bana buda yeter

canım doğru söyliyosun senin ne hissettiklerini ben çok ii anlıyorum aynı konudan müzdaribiz nede olsa dualarım hep senin ve kardeşinle allahım inşallah bizi geri çevirmeyecek ümidimizi kesmeyelim yeretki gün doğmadan neler doğar seni çok öpüyorum lamiacım ii bak kendine

Allah büyük,yer gök duayla eminim çok fazla duanı ediyosun zaten,ve eminim kalbin çok temiz.bence olacak bi bebeğin (buarada içimden ikiz geçti,söylemesem çatlardım,ben ikizlere taktım kafayı ondan belki de :)) sabır sabır sabır.zaman herşeye ilaç ve arkadaşın da dediği gibi gün doğmadan neler doğar.hayat mucizelerle dolu :))

Rabbim gönlüne göre versin canım İnşallah en kısa zamanda sen ve kardeşinde minik meleklerinizi hayırlısıyla kucağınızı alırsınız... dualarımız sizinle

Allah büyük,yer gök duayla eminim çok fazla duanı ediyosun zaten,ve eminim kalbin çok temiz.bence olacak bi bebeğin (buarada içimden ikiz geçti,söylemesem çatlardım,ben ikizlere taktım kafayı ondan belki de :)) sabır sabır sabır.zaman herşeye ilaç ve arkadaşın da dediği gibi gün doğmadan neler doğar.hayat mucizelerle dolu :))
biliyorum canım herşeyin zamanı var işte insan oğlu nankörüz her şeyimiz hemen olsun istiyoruz üşenmeyip cevap yazdığın için teşekkür ederim

Geri