1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28

fark yaratmak isteyen melekler en şık güneş gözlük modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

bayan güneş gözlüğü kadın güneş gözlükleri güneş gözlükleri

yaza değişik ve şık gözlüklerle girmek isteyen her zaman farklılıktan yana olan melekler.yaza en şık ve güzel model gözlüklerle girmeye ne dersiniz.evet diyenler için bu modellere bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

2. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    yalnız 6.sıradaki gözlük benim.kimse göz koymasın:D:D

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Paylaşıyorsak ben de 8.yi alayım :D:D

fark yaratmak isteyen melekler en şık güneş gözlük modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir fark yaratmak...

bir fark yaratmak...

Bir fark yaratmak Brooklyn köprüsünde, bir bahar günü, kör bir adam dilencilik yapıyormuş. Dizlerinin dibine bir tabela koymuş. Üzerinde "DOĞUŞTAN KÖR" yazılıymış. Herkes dilencinin önünden geçip gidiyormuş. Bir REKLAMCI bunu görmüş. Tabelayı almış arkasına bir şeyler yazmış, olduğu yere tekrar bırakmış. Ne olduysa olmuş..... Gelip geçen ve bu tabeladaki yeni yazıyı okuyan...
  2. Güneş Gözlükleri süper en değişik modeller

Güneş Gözlükleri süper en değişik modeller

Güneş Gözlükleri Güneş Gözlükleri yazın vazgeçilmez bi aksesuarı.. her yapıya her zevke göre güneş gözlükleri mevcuttur :D bakalım hangilerini beğeneceksiniz :D Bayanlar bu gözlükler size çok yakışacak :)
  3. 2010 Güneş Gözlük Modelleri

2010 Güneş Gözlük Modelleri

2010 güneş gözlük modelleri 2010 güneş gözlüğü modelleri erkek gözlük erkek gözlüğü Güneş gözlüğü lüxten çok bir ihtiyaç bana göre...Güneşin zararlı etkilerinden korunmak için yaz-kış demeden kullanmalıyız... 2010 yazındada gözlükler büyümeye devam ediyor...Eğer sizde büyük çerçeveli gözlüklerden hoşlanıyorsanız bu gözlükler tam size göre :tik:
  4. meleklerimize güneş gözlüklerimiz....

meleklerimize güneş gözlüklerimiz....

meleklerimizin hepsine hitaben gözlüklerrr.. GNE GZLKLER
  5. Güneş gözlük modelleri 2011

Güneş gözlük modelleri 2011

2011 güneş gözlük modelleri güneş gözlük modelleri 2011 2011 güneş gözlüğü modelleri, çeşitleri, renkleri hangileriymiş bakalım arkadaşlar yaz geliyor ve yazın vazgeçilmez muhteşem aksesuarı gözlükleri sizler için arşatırdım arkadaşlar. İşte 2011 model güneş gözlükleri

Sayfayı Paylaş