Farklı termos modelleriyle sıcak çay- kahve saatleri

Ayşegül AYRANCI

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Farklı termos modelleriyle sıcak çay- kahve saatleri
Mutfaklarımızda sık kullandığımız ürünler yanı sıra tatilde yanımızda yer alsın istediklerimizde vardır. Bunlar arasında tatilin vazgeçilmez çay- kahve saatleri için akla ilk gelen fikirler arasında termos modelleri yer alır. Tatilde bir yüzüp sahile çıktığınız zaman şöyle sıcak bir kahve olsa hayır demezdim diyenlerdenseniz sunacağım fikirlere karşı koymak istemeyeceksiniz. Bugünkü yazımda sizlerle birbirinden farklı termos modelleri fikirleriyle baş başa bırakırken iyi bir çay- kahve tiryakicisi olarak size de en iyileri tavsiye etmeye çalışacağım. Önereceğim termos modelleri arasında bulunan modelleri incelerken sadece sıcak değil soğuk içecek saklamak içinde sunacağım termos modelleri karşısında kısa zamanda alım gerçekleştirmek isteyeceğinizden eminim. Gelelim resim galerimdeki fikirlere ve farklı termos modelleri alma arzunuza karşın seçebileceğiniz modellere.
0016812_stanley-adventure-062l-water-bottle-celik-matara.jpeg
pr_01_1482.jpg

Üst resime eklemiş olduğum Stanley marka termoslar yüzyıllardır en sevilen modeller arasında. Termos denildiği zaman ilk akla gelen model olan Stanley termosları yeşil rengi ile en tanınan haliyle karşınıza çıkıyor. Şantiyelerden kamp alanlarına pek çok eski film karesinde bile göze çarpacak bu model sıcak içecekleri 24 saate kadar soğukları ise 32 saate kadar soğuk tutabilme kapasitesindedir. Vakum izoleli, çelik katman yapısıyla ısıyı muhafaza edebilen bu termos çeşidi fiyat yüksek olsa da beklenti karşılayacak hizmeti alabilmenizi sağlayabilmektedir. Avrupa ülkeleri arasında yaklaşık 25 yıllık garanti süresiyle satışı gerçekleştirilen ürün kullanımıyla sorun yaşama durumunuz sıfıra indirgenebilmektedir. 100 yıl öncesinden beri üretilen bu modeli yakından incelemek için web site linkine tıklayın yeter.
wsi-imageoptim-yaninizdan-ayirmayacaginiz-promosyon-termos-modelleri-kapak.jpg

Kimi zaman bazı firmalar promosyon hediyesi olarak üstteki tarz termos hediyeleri de verebilmektedir. Bu tarz termoslar bardak termos, 750 ml lik küçük termos gibi çeşitlilikleriyle ihtiyaca yanıt olabilmektedir. İçinde 2 saat süren sıcaklık hissini sabit tutabilen modeller mevcuttur. Elinizden düşürmek istemeyeceğiniz sıcak ve soğuk içeceklerinizi hava ısısına göre daima yanınızda taşıyabileceğiniz termos çeşitleri arasından tercihinizi tamamlamaya ne dersiniz? Artık çayınızın soğuyarak tadını yitirmesine, kahvenizin buz kesmesine son deme zamanı geldi! Siz siz olun ne soğuk içeceğinizi ne de sıcak içeceğinizi termosum yok diye keyfinde içmemekten yakının. Termosunuz olsun keyfiniz yerinde olsun. Keyifli seçimler….
 

Benzer İçerikler

Üst