Farmasi çay ağacı setinin içeriğini merak ediyorum?

İ

İrembaykan

Forum Okuru
Farmasi çay ağacı setinin içeriğini merak ediyorum?

Farmasi çay ağacı seti kullananlar melek kadınlar kulübü Farmasi çay ağacı nasıl kullanılır forum'da.​

Kızlar cildime iyi gelir mi bilmiyorum cildim yağlı biraz. Bir arkadaşım çay ağacı seti varmış dedi kendisinin cildi kuru ama benimki yağlı. Farmasi Çay ağacı seti kullananlar varsa bilgi verebilir mi? Çay ağacı seti nasıl kullanılır nasıl bir set içinde neler var birini almasak olmuyor mu yani? Bir de çay ağacı seti fiyatı nedir?

Merhabalar
Bir arkadaşım Farmasi işi yapıyor ben de bir süre kullandım ama sanıyorum bu seti her gün iki kez kullanmak gerekiyor yoksa faydasını goremiyorsunuz. Farmasi çay ağacı seti içinde yüz yıkama jeli tonik ve nemlendirici bulunuyor ve serum bulunuyor. Her gün hem yatmadan önce hem sabah cildinizi arındırmak ve yaglanmadan akneden uzak tutmak için bu işlemi tekrarlamak gerekiyor. Öncelikle cildi jel ile köpürterek yıkıyorsunuz sonrasında tonikleme yapıyorsunuz sonra da nemlendirici ile cildin çok kurumasını önlüyorsunuz. Biraz kokusu güzel gelmeyebilir ama yağlı cilde sahipseniz Farmasi çay ağacı serisi size göre.

Farmasi sivilce kremini merak ettiniz mi hiç? Dilerseniz ilginizi çekerse yazımızdan inceleyebilirsiniz. "Farmasi sivilce kremi kullananlar yorumları bekliyorum" hemen yazımızdan konuyu inceleyebilirsiniz.

Geri