Etiketler:
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fartual kullanımı ve hamilelik ihtimali hakkında

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar hepiniz meleksiniz takip ediyorum sizleri. Ben en son 08 Temmuzda adet oldum ve Ağustos ayındada adet olmadığım için doktora gittim betahck baktı doktor ve negatip dedi. Farlutal verdi kullanımı bitti şu anda. Ama ben hala adet olmadım ve şişliğim var. Böyle saplanıyor gibi oluyor ve 3-5 saniye sürüyor. Birde pko hastasıyım bu konu hakkında bilgileriniz var mı paylaşın ya benimle sağolun.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Hormon içerikli ilaçlar ,adet düzensizliğini tedavi edici olarak hastalara doktorlar tarafından yazılır.Hormon tedavileri uzun tedaviler olduğu için doktorunuza güvenmenizi ,tedaviye sabırla devam etmenizi ve sıradışı bir durumla karşılaştığınızda en kısa zamanda doktorunuza danışınız.Bunun yanında farlutal adet düzenleyici ilaç hakkında forumumuzda bilgiler mevcuttur.

Fartual kullanımı ve hamilelik ihtimali hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelikte gece kremi fondoten ve krem kullanımı hakkında bilgiler

gebelikte gece kremi fondoten ve krem kullanımı hakkında bilgiler

Hamilelikte güzelliğinizi korumanın yolları Bazı hamile kadınlar kendilerini aynada gördüklerinde moral çöküntüsüne uğruyor ve bu görüntüye alışamıyorlar. Kendilerini çirkinleştirdiği için çocuktan nefret ediyorlar, sonra da ondan nefret ettikleri için kendilerinden nefret ediyorlar. Hamilelik bazen bu çelişkili duygularla zor olur. Bir kadın, hamile olmaktan mutlu, kendini şişman görmekten...
  2. Gebelik Ve Süt Kullanımı

Gebelik Ve Süt Kullanımı

gebelikte ballı süt gebelikte yoğurt light süt zararlımı hamilelikte içimi pekmezli zararlı mı Süt gebeliğin başından itibaren doktor ve gebenin civarındaki herkes tarafından içmesi için önerilen hatta zorlanan bir besindir.Gebelerin büyük bir kısmı ilk aylarda bulantılarından dolayı içemezler ve içmeleri için de aileleri tarafından zorlanırlar. Süt gerçekten de çocuğun ihtiyacı olan kalsiyum...
  3. Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Hamilelikte Depresyon ve Antidepresan Kullanımı Hakkında Bilgiler

Bu konu; gebelikte depresyon ve antidepresan kullanımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, günlük hayatın koşturmacası ve karşılaşılan sıkıntı ve de üzüntüler karşısında bzen bünye yenik düşer ve kendi kendine aşabildiğiniz sorunlarınızı artık aşamadığınızı farketmeye başlarsınız. Bu gibi durumlarda profesyonel destek almak en doğrusudur. Depresyon tedavisi alan ve antidepresan...
  4. Hamilelikte kalsiyum eksikliği ve ilaç kullanımı

Hamilelikte kalsiyum eksikliği ve ilaç kullanımı

Hamilelik döneminde kalsiyum annede kemik erimesi gelişmemesi için ve bebekte kemik, diş gelişiminin sağlıklı olabilmesi için gereklidir. Bunun dışında da kalsiyumun vücutta çeşitli görevleri vardır. Gebelik döneminde yeterli kalsiyum alınmazsa bebeğin gelişimi için gereken kalsiyum annenin kemiklerinden karşılanır, bu da annede kalsiyum eksikliğine ve ileriki yıllarda kemik erimesi...
  5. Hamilelik ihtimali Var mıdır ?

Hamilelik ihtimali Var mıdır ?

Adet gunumden 1 gun once iliskiye girdim. Ve ardindan tuvaletimi yaptim. Icime bosalmadi ama yinede supheliyim hamilelik riski var midir ?

Sayfayı Paylaş