Fatma Ana Eli Otu İle Nasıl Hamile Kalınır ? Hamile kalanlar

Uzman SühaN

Administrator
Fatma Ana Eli Otu İle Nasıl Hamile Kalınır ? Hamile kalanlar

Fatma ana eli otu ile hamile kalanlar Fatma ana eli otu nasıl kullanılır nasıl hamile kalınır ?


Çocuk sahibi olmak uzun yada kısa vadede her her çiftin hayalidir. Bazı çiftler kolaylıkla çocuk sahibi olurken , bir kısmı da çocuk sahibi olamamanın üzüntüsünü yaşamaktadır. Çocuk sahibi olmayan çiftler de genelde sorun erkek ve kadın dan kaynaklanmaktadır. Bir çok makalemizde kadına bağlı kısırlık nedenlerini , erkeğe bağlı kısırlık nedenlerini ve kadın erkek kısırlığının tedavisini ele almıştık. Bu makalemizde bilimsel olmayan fakat tecrübeye dayalı bir konuya değineceğiz. Bebek isteyen anneler bebeğim olsun diyen kadınlar mutlaka bu doğal yöntemi denesinler. Fatma ana eli otu ile hamile kalanlar var meleklerim. En azından forum sitelerinde ve diğer sitelerde böyle söyleyen bir çok kadın var.

fatma ana eli otu.jpg
Çocuk sahibi olmayan ve modern tıptan istediği sonucu alamayan çiftler,f arklı yöntemleri araştırıp uyguluyor. Bir kısmı hacı hocaya giderken , bir kısmı şifalı bitkilerden yararlanıyor. Kısacası çaresizlik her yöntemi denemeye mecbur kılıyor. Biz bu konuda uyarımızı yaparak konumuza giriş yapıcaz. Bilmediğiniz emin olmadığınız hiç bir yöntemi denemeye kalkmayın. Geçen sayfamıza çocuğum olmuyor rahmime rakı koyarsam çocuğumun olacağını söylediler. Arkadaşım bu yöntemle hamile kalmış zararı varmı diye bir soru gelmişti. Rakıda ki alkol oranı % 45 - 50 şahıs bu rakıyı rahmine enjekte ederse rahminin yanacağından zarar göreceğinden haberi yok. Uyarımızı yapmamızın amacını şimdi daha iyi anlamışsınızdır umarım.

Gelelim konumuza Son günlerde internet ortamın da fatma ana eli otuyla hamile kaldığını iddia eden yazılar dolaşmakta. Gündem de yer alması nedeniyle bende bu konuyu ela almaya karar verdim. Öncelikle Fatma ana eli otu hakkın da bilgi verelim. Hz fatıma peygamber efendimiz Hz Muhammedin kızıdır. Fatma ana eli otunun Hz fatma tarafın dan dikildiği rivayet edilmektedir. Ben bu otu daha önce görmüştüm. Hac ziyareti dönüşü bir yakınım getirmişti. Bu ot kurumuş ağaca benziyor. Suya koyduğunuz zaman bu otu el şeklinde açılıyor .

Fatma ana eli otu hem doğumu kolaylaştırıyor hemde kısır olan çiftleri çocuk sahibi yapıyor. Bu otu kullanan kişi tam bir ihlasla dua etmeli , şifanın Allahtan geleceğine inanmalıdır. Bu ot Allahın izni ile hem doğumu kolaylaştıracaktır hemde bir çok hastalığa da şifa olucaktır.

Hamile Kalmak İçin Fatma Ana Otu nasıl kullanılır ?


Hamile kalmak isteyen hanımlar. Öncelikle ovülasyon günlerinizi belirliyorsunuz daha sonra bu günlerde eşinizle birlikte oluyorsunuz. Birliktelik öncesi bu otu bir geniş kaba alıp üzerine su koyuyorsunuz . Fatma ana eli otunun bulunduğu suya Meryem suresi , felak, nas,ihlas ,fatiha ve ayetel kürsi okuyorsunuz. İlişkiden önce iki rekat Allah rızası için namaz kılıp dua edin. Bir bardak bu sudan için. Bu suyu sabah akşam bitene kadar tüketin. Su bittikten sonra Fatma ana eli otunu sarıp kaldırın. Hamile kalırsanız şayet bu otu doğum zamanı tekrar kullanıyorsunuz.

Doğuma bir kaç gün kala fatma ana eli otunu bir kavanoza alın ve üstüne su ekleyin Felak, Nas, Elemneşrah, Fatiha ve Ayetel kürsi, okuyup kavanozun kapağını kapayın. Doğum sancınız başladığı zaman bu sudan için. Bu suyu içtikten sonra doğumunuz çok rahat geçicektir. Doğum gerçekleştikten sonra fatma ana eli otunu yine sarıp kaldırın.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Meryem ana eli otu bitkisini çalı ve kuru şekilde aktarlardan bulabilirsiniz. Bir dönem tüm alışveriş sitelerinde de satılıyor bakın lütfen. Ama şunu unutmayın un şeklide toz olanı daha ucuzdur asla ondan almayınız. Kuru alıp yukarıya konu linkini ekledim oradaki gibi hazırlayınız.
 
Üst