Fayans üzerine duvar kağıdı olur mu?

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Fayans üzerine duvar kağıdı olur mu?
Değişim dekorasyonda sık aralıklarla gerçekleştirdiklerimiz arasında yer almaktadır. Dekorasyonlarımızda değişim gerçekleştirmek için en çok zaman geçirdiğimiz alanı ön plana alırız bayanlar olarak. Mutfağımız bu değişimde ilk aklımıza gelenler arasındadır. Mutfak dekorasyonlarında aynı tarz bir ortamda zaman geçirmek hele bir de ev hanımıysak ve evden çıkmayan biri isek bizde değişimi zorunlu kılmaktadır. Bayanlar bu sefer anlatacağım konuda sizi yormayan ve gürültüsüz bir çözüm sunacağım sizlere. Tezgah arası fayans modelleri tadilat gerektiren durumları doğurur. Burada yer alan desenler, renkler, resimler canınızı sıktı ise biraz zaman ayırıp son derece sessiz bir çalışma ile ortamda değişim yakalayabilirsiniz desem ne dersiniz? Sanırım neden olmasın diyerek kendinizi iyi hissedeceğiniz ortam için farklı bir görünümde neler olması gerektiği ile ilgilenmeye başlarsınız hemen.

$8.JPG


Alt ve üst resimde göreceğiniz üzere yaşanılan mekanda oldukça şık görünümler yakalanmış. Peki bu görünüm için fayans üzeri duvar kaplama uygulaması yapıldı desem ne dersiniz? Sanırım şaşkınlığınıza engel olamazsınız. Fayans üzerine fayans sökülmeden böyle bir uygulama yapmak çılgınlık gibi geliyor değil mi düşündüğünüzü zaman. Artık son zamanlarda ev dekorasyonu ile ilgili o kadar farklı basit uygulanabilir seçenekler çıktı ki fayansları yıkma derdine son diyebiliyoruz bize sunulanlarla.

Fayans-üzerine-duvar-kağıdı-kaplama.jpg


Son derece ekonomik ve pratik kullanım olanağı ile faydalanabileceğimiz fayans üzeri duvar kağıdı kaplama uygulamasında yapışkanlı folyo tarzı kağıt tercihleri ile son derece şık görünümleri tadilat bitsin diye beklemeye gerek kalamadan sonuç alabileceksiniz. Mutfağınızda tezgah arasında yenilik isteyenler ya da banyonuzda fayans değişimi ile ekonomik kayba uğramak istemeyenler için sunulan AGT kağıtları Koçtaş ve İkea mağazalarında bulabileceğiniz farklı desen ve renk alternatifleri ile sizleri beklemektedir.fayans-üzerine-duvar-kağıdı-olurmu-Yeni-Sezon-banyo-duvar-kağıdı-Resimleri.png


Uygulama alanı neresi olursa olsun bu uygulamayı gerçekleştirmek öyle sandığınız kadar kolay değil. Ölçü ayarlaması, köşelerde desenlerin birbirini tutması ve kağıdı yapıştırırken hava alımını engel olacak şekilde uygulama gerçekleştirmeniz durumunda yepyeni alanlar elde edebilmeniz mümkün olabilecek. Mutfak ya da banyo üzeri fayans üstü duvar kaplama uygulaması için hala neden bekliyorsunuz?


mutfak duvar kagidi kaplama 4.jpg
 
Geri
Üst