1. $ul€

  $ul€ Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ocak 2009
  Mesajlar:
  6.847
  Beğenilen Mesajlar:
  407
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  iڪے†∂ηßﺙℓ

  Fazla nazla aşığınızı usandırmayın

  Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

  naz ile ilgili sözler Fazla nazla aşığınızı usandırmayın


  Uzmanlar, en ufak bir sorun karşısında hemen bavulunu toplayıp annesinin evine giden, ailesinin sözünden çıkmayan, kocasına naz yapan kadınların aldatılmaya mahkum olduğuna dikkat çekiyor.

  Sorunsuz evlilik olmaz. Tartışmalar, kavgalar, evliliğin tuzu biberidir. Önemli olan, sorunların birlikte aşılması, problemlerin ailelere yansımamasıdır. Ancak, bunu başarabilen çiftlerin sayısı oldukça azdır.
  Geleneksel Türk ailesinde, kayınvalidenin evliliğe müdahale etmesi kadar, kadının kocasıyla yaşadığı problemleri, başta annesi olmak üzere ailesine anlatması da önemli bir sorundur.
  Annecilik tehlikeli
  Oysa uzmanlar, bu davranışın evlilik için son derece tehlikeli olduğunu ve annesinin sözünden çıkmayan, en ufak bir problem karşısında çantasını toplayıp baba evine dönen ve fazla naz yapan kadınların daha çok aldatıldığını söylüyor.
  Prof. Dr. Sedat Özkan, aşırı narin ve kırılgan olan, annesine bağımlı kadınların evliliklerinde büyük sorunlar yaşadığını, hatta pek çoğunun ihanete uğradığını ifade ediyor ve kadınlara şu önerilerde bulunuyor:
  - Annenize bağımlı olmayın. Sizin artık farklı bir hayatınız var.
  - Erkekler, fazla nazlı kadınlardan çabuk bıkar. Güçlü bir kişiliğiniz olmalı ki evliliğiniz uzun sürsün.
  - Eşinizle yaşadığınız her tartışmayı, hemen annenize anlatmayın.
  - Problemleri çözmekten kaçıp, annenizin evine dönmeyin.
  - Ailenizin, evliliğinize müdahale etmesine izin vermeyin.
  Zenginler de aldatılıyor
  Araştırmalar, sadece ekonomik özgürlüğü olmayan kadınların değil, meslek sahibi, iyi para kazanan ya da zengin aile kızlarının da ihanete uğradığını gösteriyor.
  Özellikle de ailesinin ekonomik gücünü kocasına karşı kullanan kadınlar, eşlerini elinde tutamıyor. Prof. Dr. Sedat Özkan, bu konuda da kadınlara şu tavsiyelerde bulunuyor:
  - Kocanızı, ailenizin ekonomik gücü altında ezmeyin.
  - Babanıza güvenerek evliliğinizi sürdürmeyin. Bu durum erkeği yıpratır. Kendisine olan güveni zedelenir. Babanızın parasını ilişkinize yansıtmayın.
   
Fazla nazla aşığınızı usandırmayın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Nazım Hikmet

  Nazım Hikmet

  Nâzım Hikmet 20 Kasım 1901'de Selanik'te doğdu (aile çevresinde 40 gün için bir yaş büyük görünmesin diye bu tarih 15 Ocak 1902 olarak anılmış, kendisi de bunu benimsemiştir), 3 Haziran 1963'te Moskova'da öldü. Baba tarafından dedesi Nâzım Paşa valiliklerde bulunmuş, özgürlükçü, şairliği olan bir kişiydi. Mevlevi tarikatındandı. Anayasacı Mithat Paşanın yakın arkadaşıydı. Babası Hikmet Bey...
 2. Aşık

  Aşık

  Bu kemiği görmek kadına, Bu kemikle oynamak batıl söz söylemeye, bu oyunda birini yenmek o kimseye galip gelmeye, Birtakım aşıkların yanında olduğunu görmek bakire kızlarla evlenmeye delalet eder.Rüyasında aşık olduğunu gören bir kimse bekar ise bir süre sonra gerçekten aşık olacak demektir. Evliyse, kişiyi hayata bağlayacak önemli bir neden ortaya çıkacak demektir.Asik görmek, bir is...
 3. birden fazla kişiye aşık olmak (polyamory)

  birden fazla kişiye aşık olmak (polyamory)

  polyamory ne demek polyamory nedir Polyamory (Poliamori) nedir diyebilirsiniz anlamı birden fazla kişiye aşık olmak demektir. Bununda bilimsel adı varmış.Polyamory.....Bana pek mümkün gibi görünmese de yaşayan oldukça fazla insan varmış...Bir gönülde bir kaç aşk nasıl olur ki...Anlayan varsa beri gelsin:) Diğer adıyla grup aşk demek oluyor çünkü Poli: çoklu ve Amor: aşk anlamlarına...
 4. Açelya Elmas Naz elmas

  Açelya Elmas Naz elmas

  acelya elmas açelya elmas naz açelya elmas naz elmas, birbirlerine arka dönmüşler Melek'ler. Lenf Kanseri olan Açelya Elmas ve kardeşi Naz Elmas arasında ki dargınlık hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler. Naz Elmas, lenf kanseri olan kardeşine sırtını dönmüş. Lenf kanserini atlatan Açelya Elmas kendisi gibi oyuncu olan kız kardeşi Naz Elmas'la görüşmediğini söyledi....

Sayfayı Paylaş