felaketimmm

images

şimdi bu yazdıqımı herkez iyi okusun .biri wardır çok sewmişsindir hayallerin wardır ..umutların hat safhadadır..qüwen werir cocuqunuzun ismi ble hazırdır .sewdqiniz herşeydir sizin için .ama biwün hiç beklemedqiniz anda beklemedwinz şeyler yasatır size .hiç unutamiycak bsey ..size tawsiyem 5yıl 10yıl demeyin kimseye qüwenmeyin bsınıza olmadk işler qetirir .qözünüzün yasına bakmaz

Senden birtane daha yok unutma sen herşeyden daha değerlisin.. yada bak şöyle de kendin için;
"Ben herkezden daha önemliyim ben istemediğim sürece kimse beni üzemez...üzmemeli onlar kim ki sadece canımı sıkarlar okadar yaptıkları kendilerine gmzümden düşen insanlara bir yenisi daha eklendi okadar.. bunada şükür zararın neresinden dönersem kardır..." unutmadan bu kendini beğenmişlik deill sakın yanlış algılama..

Kendini birazda olsa rahat hissedeceksin.. senin hakkında ne düşünürse düşünsün.. bırak o üzülsün seni kaybettiğine sen deil..

unutma ki ;
ÜZÜLDÜN MÜ BİZDE ÜZÜLÜYORUZ MELEĞİM...

qidiyorsun yine benden
.yine yaktın beni ta derinden..
olsun .qönlün olsun
bu defa yine senin sözün olsun..
sessizce çek qit şimdi..
.ama birdaha bni arama..
bu son deqil UNUTMA..

umut her zaman vardir.umudunu kaybetme bak burda herkes sana ne kadar msj yazmis birbirimizi tanimasakta destek oluyoruz siyah odanin pencerelerini ac karinliga gùn isigi girsin.

Geri