femara kullanıp gebe olanlar yardım

tusemmm

Aktif Üye
Üye
Bn bu ay sakizi toz tarcina bandrdin cignedim yumurta buyutup catlatiyrmus bn bu ay denedim sanki fayda etti beyza abla inciri ravsiye etti kilodan sebeb diyabette var otamatikmn gunde birtane tavsiye etti konusalim deniyelim yalim burdada guzel haberler veririz ins.

tusemmm

Aktif Üye
Üye
Uye olabildin galiba dene cnm madem doktara gitmicen ama inciri deneme zaten ilac kullanmissin bn iki gun yokum ama bakarim arada ozel mesaj atabilirsin aklina takilirsa aeo cnm

U

UZGUN BAYAN

Forum Okuru
BNDE GECEN AY BASLADIM GLUKOFEN KULLANIYORUM GUNDE 1 DEFA VE FEMARA KULLANDIM 5 GUN SAG YUMURTALIK CATLAMAK UZERE DEDI DOKTOR PREGNYL VERDI 5000 MG 2 ADET OLDUM BU AY BEKLIORUZ BAKALM NOLCK INS BEKLEMEMIZIN SONU HAYRLI OLR MURADIMIZA ERERIZ :(

Femara Tablet Kullananlar Yorumlarınıza İhtiyacım Var hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalabilirmiyim Doğum kontrol hapı kullanıp hamile kalabilirmiyim
21 gün doğum kontrol hapı kullanıp 7gün ara verdim sonrasında tekrar başlayıp sadece 2 gün içtim şuan korunmuyoruz çocuk olma ihtimali nedir ?
Soru-Cevap 1
Ağrı kesici kullanıp adeti gecikenler yardım hamilemiyim Adetim gecikti Ağrı kesici kullanıp adeti gecikenler yardım hamilemiyim Adetim gecikti
Merhaba eşimle bebek düşünüyoruz bu ayın başında dişçi çekimi randevum vardı iki üç gün ağrı kesici kullanmak zorunda kaldım adetimden iki gün önce ve on beş gün sonra pembe kahverengi kana benzemeyen karışık akıntım oldu sadece iki gün sürdü ara...
Soru-Cevap 1
Qlairista hapı kullanıp ishal olanlar yazabilir mi Qlairista hapı kullanıp ishal olanlar yazabilir mi
Merhaba ben qlairista kullanıyorum 3 aydır. Dün akşam saat sekizde 6. Hapı içtim hemen dışarı çıktım o sırada karnım ağrıyordu ishal olacak gibiydim sonra saat 9.30 gibi çok sıkışıp lavaboya gittim ishal olmuştum. Acaba bir buçuk saatte mideden...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
Clexane 0.4 kullanip ikinci gebeligindede kullananlar ve sezeryan olan anneler :) Clexane 0.4 kullanip ikinci gebeligindede kullananlar ve sezeryan olan anneler :)
2 düştükten sonra pihtilasma cleaxsane .4 kullandım . 15 aylik bir oglum var çok şükür. Suan yine geç döllenme denilen ikinci ye hamile yim.agir bir doğum ve hamilelikten sonra yeni baştan aynı şeyleri yaşayacak olmak inaninki gözümü aşırı...
Soru-Cevap 0
Femara Tablet Kullananlar Yorumlarınıza İhtiyacım Var Femara Tablet Kullananlar Yorumlarınıza İhtiyacım Var
10 aydır doğal yoldan bebek istiyoruz ama olmadı. Doktora gittim femara adında bir ilaç verdi bana doktorum yumurtlamamda problem olduğunu söyledi ama bu ilacı kullanıp hamile kalan arkadaşlar var mı çok strese girdim acaba olacakmı bebeğim...
Bilmedikleriniz 1