Fenerbahçe Fan Club

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Fenerbahçe Fan Club
< Konu Resmi..> < Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>
< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..> < Konu Resmi..>

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Allahtan meleklerimiz var onlar bu işi beceriyor...

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
Katar'ın Başkenti Doha'da düzenlenen 4. Dünya Kulüplerarası Bayanlar Voleybol Şampiyonası'nda Fenerbahçe Acıbadem, Brezilya temsilcisi Sollys Osasco'yu 3-0 yenerek Dünya Şampiyonu oldu.
Sarı-lacivertliler bu başarısıyla voleybol tarihine adını altın harflerle yazdırdı.
Birinci setin başında Osasco 4-2 öne geçmesine rağmen Fenerbahçe Acıbadem, Skowronska'nın sayıları
ile rakibini yakaladı ve ilk teknik molayı 8-5, ikincisini ise 16-13 önde geçti. Sarı-lacivertliler büyük bir mücadeleye sahne olan seti 25-23 kazanarak durumu 1-0'a getirdi. İkinci set karşılıklı sayılarla başladı. Skowronska'nın sayılarıyla Sarı Melekler ilk teknik molaya 8-6 önde girdi. Rakibinin kontrolü ele geçirmesine izin vermeyen Fenerbahçe 25-22'lik skorla bu seti de alarak, skoru 2-0 yaptı.
Üçüncü set Osasco'nun iyi oyunu ile başladı. Brezilya temsilcisi ilk teknik molayı 8-4 önde geçmesine rağmen, sahneye yine Skowronska çıktı ve bu oyuncunun sayılarıyla sarı-lacivertliler ikinci teknik molayı 16-13 üstün tamamladı. Etkili servislerle rakibin oyun düzenini iyice bozan Sarı Melekler farkı açarak seti 25-17 maçı da 3-0 kazanarak Türk voleybol tarihinde bir ilke daha imza attı.

juju

Yeni Üye
Üye
< Konu Resmi..> bende fenerbahçeliyim yaaaaaaaaaaaaa buraya hiç bakmamıştım ama artık bende burdayım

ßeLeN

Daimi Üye
Üye
FB NIN SIRADAKI MAÇ PROGRAMI..
Coca-Cola U16 Akademi Ligi 2010-2011 Sezonu Türkiye Finalleri Final Maçı
Fenerbahçe-Bursaspor
Topkapı Palace 1. Num.Sahası/16.00

26 Nisan 2011 Salı
Aroma Bayanlar Voleybol Ligi Play-Off Çeyrek Final Turu 3. Maç (GEREKİRSE)
Fenerbahçe Acıbadem-MKE Ankaragücü
İstanbul Burhan Felek Spor Salonu / ?

29 Nisan CUMA
Beko Basketbol Ligi
Fenerbahçe Ülker-Mersin B.Ş.B
Sinan Erdem Spor Salonu / 19:00

01 Mayıs 2011 Pazar
Spor Toto Süper Lig 31. hafta

Fenerbahçe- İ.Büyükşehir Belediyespor
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu / 19.00

murat boz ropörtajı fan club hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
2014 Survivor İzleyenler Fan Club! Haydi Melekler Tıklayın, Yorumlayın! 2014 Survivor İzleyenler Fan Club! Haydi Melekler Tıklayın, Yorumlayın!
survivor 2014, survivor turabi sevmeyenler, survivor 2014 forumu Sevgili melekler, birkaç hafta önce başlayan Survior 2014 heyecanlı yarışmaları ve çekişmeleri ile devam ediyor. Kısa bir süre önce başlamasına rağmen fanatiklerini...
Fan Club 12
Orlando Bloom Fan Club Orlando Bloom Fan Club
Orlando Bloom hayranıyım... ve çok yakışıklı.. magnum pink & black videosunu izlediniz mi? ben çok begendim... sizlerle de paylamak istedim.. çok tatlıı.. http://www.youtube.com/watch?v=yoEArxsqjM8
Fan Club 0
boys over flowers fan clup.........koreciler boys over flowers fan clup.........koreciler
kore dizi ve filmi sevenler buraya.önerebileceğiniz en güzel kore dizive filmleri varsa veya benim size önerebileceğim dizi veya filmler olabilir...
Fan Club 1
boran ağa mehmet akif alakurt fan clup boran ağa mehmet akif alakurt fan clup
mehmet akif alakurt hayatı mehmet akif alakur kimdir mehmet akif alakurt kendisini çok beğeniyorum.onu beğenenler varsa bu sayfayı ziyaret edin. ...
Fan Club 0
murat boz ropörtajı fan club murat boz ropörtajı fan club
murat boz sevenler buraya.... “O Ses Türkiye”ye katılan yarışmacıların ve seyircinin favori jüri üyesi Murat Boz: “O koltukta şarkıcı Murat Boz...
Fan Club 4