1. narçiçeğimm

  narçiçeğimm Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  16 Kasım 2010
  Mesajlar:
  673
  Beğenilen Mesajlar:
  283
  Ödül Puanları:
  63
  Şehir:
  Yüreğinin çarptığı yerdeyim

  Fenerbahçeİile İlgili Mesajlar

  Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

  Bu konu;Fener bahçe mesajları hakkında bilgi vermektedir.


  Melekler eşimin fenerbahçeye olan ve benim yıllardır anlayamadığım aşkı, tutkusu vehiç bir maçını kaçırmaması beni hernekadar çıldırtsada fenerbahçeye gönül veren meleklerimiz için bu konuyu açmak istedim.Fenerbahçe ile ilgili mesajlar fenerbahçeli meleklerimiz için güzel sözler ve mesajlar bölümümüzde.


  [​IMG]
  fenerbahçe ile ilgili mesajlar fenerbahçeye gönül veren meleklerimiz için güzel sözler ve mesajlar bölümüzde.Bu dünyada her şey yalan bir tek gerçek senin inan yolun sonu ölüm olsa vazgeçmem ben bu sevdadan Fenerbahçe ..  Bu bir cumhuriyet, fenerbahçe cumhuriyeti kardeşim...  Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın!!Bırakın da o şeref bize kalsın....  Atam izindeyiz bizde Fenerbahçeliyiz  Hayatımdaki her şey yalan, tek gerçek sensin Fenerbahçe\'m ...  Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..  Dünyada iki türlü insan topluluğu vardır. Biri Fenerbahçeliler diğeri ise Fenerbahçeli olduğunu bilmeyenler..  Sarını yanına lacivert koydum, yıllardır ben senin esirin oldum yağmurda da çamurda da yanında oldum, Fenerbahçe sen bizim her şeyimizsin eğlenelim arkadaşlar fener geliyor, Kadıköy\'de bu gece bayram oluyor, şampiyonluk bizimdir, alem geliyor, kaldırın bayrakları efsane dönüyor.  Galatasaraylılar vakit kaybetmeden Fenerbahçe\'ye geçin yoksa son pişmanlık fayda etmez...  Ey şanlı Fenerbahçe o sahaya çıktığında rakip takımın oyuncuları eli ayağına dolaşır. Dolaştığında da başlarlar bağırmaya beni çöz diye  Senin sevgin erişilmez, hiçbir şeye benzemez, hiçbir takım ölümüne desteklenmez. Tek sözcük her şeye değer ; Fenerbahçe  Bir gün herkes Galatasaraylı olacak kötü yola düşecek aklı başlına gelecek 364 gün Fenerbahçe\'ye geçecek  Sarı lacivert rengimiz şampiyonluk hedefimiz hiç bir şeye değişmeyiz çünkü çünkü çünkü çünkü çünkü Fenerbahçeliyiz  Fenerim benim fenerim benim Allahını seveyim canımı vereyim uğrunda öleyim fenerim benim  Güzeller içinden bir seni seçtim... Kalbimi sana.. Ben sana verdim.. Bu alemde kral sensin Fenerbahçe. Şampiyonlun için saldır Fenerbahçe  Bu sene son olmalı, arkası olmamalı söyletme artık fener acı hasret şarksını.  Maç yaparken sahada sarı kanaryalar, rakip takıma krampon toplatırlar! Sıkı dur karşı defans! Fener geliyor, şut ve goool ağları deliyor!  Ben herkesin içinde tekim. Tek olduğum sürece zafer benim. Çünkü ben Fenerbahçeliyim.
  Sensiz hayat bir işkence, dilimdesin. Gündüz gece satır satır, hece hece şampiyonsun Fenerbahçe


  Hayatta Fenerbahçe’den başka hiçbir şeyi olmayan ben, hayatta Fenerbahçe’den başka herşeyi olana acırım.


  Ne sinema, ne tiyatro, ne de İstanbul’da bir gece. En büyük eğlence Fenerbahçe.


  Her insan fenerli doğar ama sonra yoldan çıkar


  Fenerbahce forması tutkulu bir aşık gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.


  Senin neyine vuruldum biliyor musun, o sahaya çıkarken, taraftarı selamlarken, herkesin sana hayranlıkla bakmasına. Kısacası senin asaletine vuruldum Fenerbahçe


  Yağmurlarda çamurda İstanbul’da deplasmanda senin için çektik cefa hakkımız bu mu kanarya


  Bana kartalı veya cimbomu tut cennete gireceksin? Deseler, ben bir Fenerbahçeli olarak cehenneme girmeye razıyım derim.


  Bu sene son olmalı, arkası olmamalı söyletme artık fener acı hasret şarksını.


  Bir Fenerbahçeli dünyaya bedeldir, o da atamızdır!


  Ben herkesin içinde tekim çünkü ben Fenerbahçeliyim.


  Atam izindeyiz biz de Fenerbahçeliyiz


  Cimbom sana Kadıköy extra large.


  Avrupa avrupa duy sesimizi işte bu Fener’in ayak sesleri.


  1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim sanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız


  Kalpleri fetheden renkler, yaşa Fenerbahçe. Türk’ün kalbi senle atar, yaşa Fenerbahçe. Mazinde bir tarih yatar,yaşa Fenerbahçe. Ne mutlu seni sevene, yaşa Fenerbahçe


  Ne okulu bitirmek, ne bir genç kızı sevmek, en büyük dileğimiz seni şampiyon görmek


  6 Kasım bir utançtır ama utanacak yüzü olmayanın stadda ne işi var. Gelmeyin kardeşim şükrü saraçoğluna.


  Biz fb li doğduk fb kalacağız ölene kadar Fenerbahçeliyiz fe-ner-bah-çe


  Sarıyla lacivert kalbimizin yıldızı, şampiyon ol Fenerbahçe al bizim canımızı


  Bir gün herkes Fenerbahçeli olmasın bırakında o şeref gerçek Fenerbahçelilere kalsın


  Fenerbahçeli olmak yürek ister bu yüreği taşımak ağır bir yüktür ben ise bu yük altında ezilmeye razı bir Fenerbahçeliyim


  Gülersem sevincim, ağlarsam gözyaşım, ölürsem toprağım ol Fenerbahçem.


  1907 de doğdu aşkımız, sarı-lacivert renkleri oldu şarkımız, sporun her dalında bizim şanımız, hiç bitmedi bitmeyecek bizim aşkımız!!


  Haydi bastır şanlı Fener senin sevgin ömre bedel ne kupalar ne ödüller ne de Cimbomlu geceler bu dünyada tek isteğim var mutlu ol yeter.


  Maç yaparken sahada sarı kanaryalar, rakip takıma krampon toplatırlar! Sıkı dur karşı defans! Fener geliyor, şut ve goool ağları deliyor!


  Fenerbahçe forması tutkulu bir aşık gibidir. Sevdiğini bırakmaz, sevmediğinin de yüzüne bakmaz.


  Büyüklük geçmişte gizlidir, büyük takım mazisinden bellidir.


  Kalpleri Fetheden Renkler,yasa Fenerbahce! Turk'un Kalbi Senle Atar,yasa Feenrbahce!


  Mazinde Bir Tarih Yatar,yasa Fenerbahce! Ne Mutlu Seni Sevene,yasa Fenerbahce!


  Buyukluk Gecmiste Gizlidir Buyuk Takim Mazisinden Bellidir


  Gulersem Sevincim, Aglarsam Gozyasim, Olursem Topragim Ol Fenerbahcem


  Senin Sevginle Geldik Bu Dunyaya Konusmayi Ogrendik Ilk Sozumuz Kanarya
   
Fenerbahçeİile İlgili Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Cenetle İlgili Mesajlar

  Cenetle İlgili Mesajlar

  Cenetle İlgili Mesajlar Merhaba arkadaşlarım sizden Cenetle İlgili Mesajlar bekliyorum ama lütfen yeni ve hiç bir yerde olmayan mesajlardan olsunlar:)
 2. Cenetle İlgili Sözler Mesajlar

  Cenetle İlgili Sözler Mesajlar

  Cenetle İlgili Mesajlar Cenetle İlgili Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler.. Bu sayfamızda sizlere Cennet ile ilgili güzel mesajlar ve sözler sunuyor ve diyoruz ki, RAB hepimize cennertinden yer nasip eylesin inşallah! Cennette öyle köşkler vardır ki, içindeki dışındakini, dışındaki içindekini görür. Hz. Muhammed (S.a.v) Cehenneme, kalplerini günahlarla üşütenler girer. Abdulkadir Geylani...
 3. Cehennemle İlgili Mesajlar

  Cehennemle İlgili Mesajlar

  Cehennemle İlgili Mesajlar nelerdir arkadaşlar Cehennemle İlgili Mesajlar istiyorum cennet mesajları vermişsiniz bari bunuda verin.
 4. Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

  Kardeşlikle İlgili Mesajlar arıyorum

  Merhaba arkadaşlar sizlerden bir ricam olacak kardeşim gibi sevdiğim hatta kardeşten de öte olduğum iki arkadaşım için Kardeşlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.
 5. Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

  Sevgisizlikle İlgili Mesajlar istiyorum

  Beni kimse sevmiyor en azından ben böyle biliyorum sevgilerini göremiyorum başlarda bunun için çok çaba sarfettim ama her defasında hüsrana uğradım, belki de ben çok aşırı sevgi istiyorum bilmiyorum:S Konuyu değişmeden sizlerden Sevgisizlikle İlgili Mesajlar yazmanızı rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş