Ferdi tayfur- sabahı olmayan

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ferdi tayfur- sabahı olmayan
sabahi olmayan gece gibiyim bir sevgi yuzunden deli gibiyim kalbimin isyani boyle bosuna
kismeti baglanmis yolcu gibiyim

kalbimin isyani boyle bosuna yollari baglanmis yolcu gibiyim
insanlar birer yol tutmus gidiyor
hic kimse kimseyi anlayamiyor
allah'im ne olur duy feryadimi
bu sevgi dunyama azap veriyor
allah'im ne olur duy feryadimi

bir ates dunyama azap veriyor yazik ki yalanci kula catmisim
bilseydim sevmezdim bosa yanmisim
birazcik mutluluk ararken dunyama
simdi sevgimle ben yalniz kalmisim

Ferdi Tayfurdan Üzücü Haber ! hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor! Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor!
ferdi tayfur, ferdi tayfur haberleri, ferdi tayfur yüz felci Sevgili melekler, 2011'de geçirdiği yüz felcinin ardından konuşma güçlüğü çekmeye başlayan Ferdi Tayfur şu sıralar kimseyle görüşmek istemiyor. Konuşma güçlüğü çeken sanatçı...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı
Bu sayfa; Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün sizlerle paylaştığımız Ferdi...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları
Ferdi Tayfur Hayatı Ferdi Tayfur Fotoğrafları Arabesk müziğinin usta yorumcularından ve bir çok hit şarkının yorumcusu olan büyük usta Ferdi Tayfur'un hayatıyla ilgili merak edieln bilgileri ve resimlerini bu yazımızda hayranları için...
Kim Kimdir ? 0
Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri
Ferdi Tayfur Kimdir, Resimleri
Selam kızlar sizden büyük usta Ferdi Tayfur biyografisini ve mümkünse resimlerini paylaşmanızı rica ediyorum.
Soru-Cevap 1
Ferdi Tayfurdan Üzücü Haber ! Ferdi Tayfurdan Üzücü Haber !
Gençliğimizde dinledik ilk onu. Özel bir insandı her zamanda öyle olacak. En azından benim için öyle. Beğenerek dinlediğim Ferdi Tayfur malesef hastalandı arkadaşlarım. Üzücü bir haberi sizlere yazmak istiyorum. Melekler Mekanı olarak Ferdi...
Magazin 1