Ferdi tayfur- sana benziyor

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
Ferdi tayfur- sana benziyor
bir dua oldu adin dudagimdan dusmuyor kokladigim goncalar
tipki sana beziyor

menekseler laleler bahari mujdeliyor
rengarenk guzellikler
tipki sana benziyor
sarkim oldu bak ismin
bulbullerde soyluyor
incecik nagmeleri

tipki sana benziyor

Ferdi tayfur- sanma sana dönerim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor! Ferdi Tayfur Kimseyle Görüşmek İstemiyor!
ferdi tayfur, ferdi tayfur haberleri, ferdi tayfur yüz felci Sevgili melekler, 2011'de geçirdiği yüz felcinin ardından konuşma güçlüğü çekmeye başlayan Ferdi Tayfur şu sıralar kimseyle görüşmek istemiyor. Konuşma güçlüğü çeken sanatçı...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı
Bu sayfa; Ferdi Tayfur Hastalığıyla İlgili Açıklama Yaptı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dün sizlerle paylaştığımız Ferdi...
Magazin 0
Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları Ferdi Tayfur Hayatı ve fotoğrafları
Ferdi Tayfur Hayatı Ferdi Tayfur Fotoğrafları Arabesk müziğinin usta yorumcularından ve bir çok hit şarkının yorumcusu olan büyük usta Ferdi Tayfur'un hayatıyla ilgili merak edieln bilgileri ve resimlerini bu yazımızda hayranları için...
Kim Kimdir ? 0
Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana Ferdi Tayfur- aşık oldum ben sana
Seni görünce tutulur dilim Sensin hayallerim sensin emelim Gülme sözlerime gülme halime Sonra kederimden ölebilirim Asik oldum ben sana Gözlerime baksana Halimden anlasana Ver elini elime Kilit vurma gönlüme Muhtacim ben sevgine Hayat...
E-F Harfli Şarkılar 0
Ferdi tayfur- sanma sana dönerim Ferdi tayfur- sanma sana dönerim
Düştüm yine çaresiz gurbetin yollarına Ne o resmini isterim ne selam gönder bana Alıştım yokluğuna hasret nedir bilirim Eğer yolum düşerse sanma sana gelirim Geçti artık sevgilim bir daha dönmem geri Güldürmedin gözlerimi sevdiğim günden beri...
E-F Harfli Şarkılar 0