Ferhat Göçer ve Ömür Gedik'in evi

M

Misafir

Forum Okuru
Ferhat Göçer ve Ömür Gedik'in evi
ömür gedik ferhat göçer ferhat göçer ve sevgilisi göçerin sevgilisi ömür gedik
ferhat göçer, ömür gedik, evi, evinin resimleri, fotoları, fotoğrafları ve dahası burada arkadaşlar

ferhat-334.jpg

Bilindiği üzere şarkıcı Ferhat Göçer ve gazeteci Ömür Gedik sevgililer. Siz biliyormuydunuz bilmiyorum ama bilmiyorsanız da şimdi öğrendiniz Melek'ler:) (Ferhat - Ömür aşkı dedikodusunu bitirelim)

Sevgili Melek'lerim, ekranlarda bazı magazin programlarında, ünlülerin evlerini merakla izleriz. Şimdide bu iki ünlünün evlerini merakla beklediğinizi biliyorum ve şunuda biliyorum ki, resimlerden sonra hayran kalacaksınız Ferhat ve Ömür'ün evine :)

Ne diyelim; darısı tüm isteyenlerin başına olsun, bu kadar güzel lüks olmasada, bir damı, iki - üç odası olan kendi mülkiyetiniz olsun:D

İyi dileklerimizi de kısa kestirip, sizleri merakla beklediğiniz Ferhat Göçer ve Ömür Gedik'in evi ile başbaşa bırakıyoruz Melek'ler:A

ev1-223.jpg

Ünlü şarkıcının Boğaz manzaralı evine parmak iziyle giriliyor.

Hatırlanacağı gibi ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın yatak odasına parmak iziyle girildiği haberlerinin yayınlanmasından sonra çok konuşulmuştu bu sistem.

Ünlü şarkıcının da evine, kendisinin ve sevgilisi Ömür Gedik'in parmak izini tanıyan bir sistemle girilebiliyor.

Bu sayede anahtar taşıma derdinden kurtulduğunu söylüyor Ferhat Göçer...

ev2-ac.jpg

Evin asıl sahibinin köpekleri olduğunu söyleyen Ferhat Göçer, onlar için de özel bir bölüm hazırlamış evlerinde...

ev3-3cd.jpg

Evde görülen tüm tasarımlar Ömür Gedik'e ait...

ev4-29.jpg

ev5-1cf.jpg

ev6-3be.jpg

ev7-174.jpg

ev8-32e.jpg

Ünlü şarkıcının 4 katlı evinde bir de asansör bulunuyor. Eve gelen yaşlılar için oldukça kullanışlı bir fikir olduğunu söylüyor Ferhat Göçer...

ev9-aa.jpg

Şöminelerini henüz kullanmamışlar...

ev10-47.jpg

Satranç köşesi...

bizim burada oturuyor bana yakın :D eğer baska evi yoksa bu ev bahsettiğim evse yakınlar :D cokta merak etmiyordum açıkcası evini ama parmak izi olayı gerçekten hoş

Geri