ferhatvtunç- sen yoksun

*jellibon*

Daimi Üye
Üye
ferhatvtunç- sen yoksun
Gazetelerin Kurumamis Aksam Baskisinda En Çok Ariyorum Seni Ah... Yoksun
Ne Bir Yazi Ne Bir Resim Yok

Kavga Sperlerinde Yoksun Jandarma Sirenlerinde Yok
Düzmece Bir Intiharmisin
Arama Bültenlerinde Yok
Yanimda Yoksun Canimda Yok
Ne Çok Özledim Bilsen Ne Çok
Sen Yoksun Faydasi Yok

Ben Yokum Ah Ben Yokum Vurulan Kusun Kan Damlayan
Körpe Kanatlarinda En Çok
Soruyorum Seni Ah...Yoksun
Son Bir Ümit Son Bir Çare Yok

Adetim gecikti belirtim yok hamilemiyim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin Hamileyim çocuğuma bakacak gücüm yok yardım edin
Meraba 38 haftalık hamileyim ve bebeğe bakabilicek maddi durumum yok imam nikahlı evliydim evli olduğum kişi terketti gerçekten bakabilicek gucum yok sosyal hizmetlerde tanidigi olan yada evlatlık almak isteyen icinde allah korkusu olan birileri...
Soru-Cevap 2
Görüyorsunuz mükemmel anlatmaya gerek yok diyen fenomen kimdir? Görüyorsunuz mükemmel anlatmaya gerek yok diyen fenomen kimdir?
Son günler de ekranlar da bir gsm şirketinin reklamın da karşımıza çıkan ve inanılmaz bir ilgi gören fenomen var. Onu şu sözlerle tanıyıp sevdik " Evet sayın seyirciler, görüyorsunuz, anlatmaya gerek yok. Şırıl şırıl mükemmel" Hatta şu günler de...
Kim Kimdir ? 0
Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim? Yarın adet olmam lazım ama belirti yok hamile olabilir miyim?
Doktora gittim ağrı için ovulasyon olmuş bu da suyu dedi biz o gün eşimle birlikte olduk ve içime boşaldı . Ben de ayaklarımı kaldırım yarım saat bekledim . O tarihte sürekli birlikte olduk . Normalde adet tarihinden önce çok ağtı çekerdim bu kez...
Gebelik belirtileri 1
Hamile kalamıyorum kese var bebek yok Hamile kalamıyorum kese var bebek yok
Merhaba 5 aydir evliyim düzensiz adet görüyorum yumurtalama günümü bilmediğim için çocuk sahibi olamıyorum ama kesem var bebek gozukmuyo ultrason da. Yardımcı olur musunuz bana lutfen
Bilmedikleriniz 12
Adetim gecikti belirtim yok hamilemiyim Adetim gecikti belirtim yok hamilemiyim
slm benm son adet tarihim 8 ağustos normalde adetim 4 gün geri gelir olmadım hiç bir belirtimde yok hamilemiyim?
Bilmedikleriniz 1