Ferro demir ilacı bebek için

G

Gülxcvxc

Forum Okuru
Ferro demir ilacı bebek için
Ferro demir ilacı bebek için bebeğim kusuyor

merhaba

Doktor bebeğim için demir ilacı yazdı ferro ama bebeğim bunu içemiyor veriyorum kusuyor ne yapacağımı şaşırdım bir de mutlaka vermelisiniz ihmal etmeyin dedi bebeğim 3.5 aylık ne yapabilirim nasıl içirmeliyim ben bu ferro demir ilacının tadına baktım rezil bir şey bebeğim kusmasında ne yapsın bebek için böyle ilaç mı yapılır bunu yapanların.....
Yardımcı olur musun bebeğime aç karnına nasıl içereyim bu ilacı

Merhaba Gül

Yerden göğe kadar haklısın ne desen ben de aynı sorunu yaşamıştım ve senin gibi demir ilacının tadına baktım bebeğimin yediği içtiği herşeyi önce ben tadına bakarım ilaç da olsa demir ilacının da tadına baktım iğrençti gerçekten bebeğimi bildiğim için çocuk bu ilacı nasıl içecek kusar dedim gerçekten de kustu verrdiğim ilacı çıkardı. Doktora sordum benzer bir ilaç daha önerdi onunda tadı aynıydı çok farklı değil onda da kustu . Aç karnına asla veremedim bir süre ben pekmezin içerisine karıştırıp verdim ama ilk başlarda yine veremedim aç karnına hep mama verdikten sonra verdim daha sonraları pekmezle aç karnına deneye deneye vermeyi başarmıştım sen de pekmezle filan dene tatlım yani bebişin tadını reddemeyeceği bir tad ile verirsen içecektir.

Geri